Biura Rachunkowe Arrow Welltax Dorota Prokofij
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Welltax Dorota Prokofij

Bielsko-Biała, śląskie
Adres
ul. Partyzantów 44 43-300 Bielsko-Biała
Pokaż mapę
Zadzwoń
Pracujemy w systemie wFirma od 5 lat.
Adres
ul. Partyzantów 44 43-300 Bielsko-Biała
Pokaż mapę
Zadzwoń
Kilka słów o nas

Nazywam się Dorota Prokofij. Jestem specjalistą podatkowym, pasjonatem prawa podatkowego, a przede wszystkim właścicielem Biura Rachunkowego Welltax.
Działam lokalnie w Bielsku-Białej i na odległość w całej Polsce.
Pomagam przedsiębiorcom i freelancerom w obsłudze księgowej.

 

Doświadczenie

Z księgowością jestem związana od 2009 roku. Od samego początku swojej kariery mam głównie do czynienia z jednoosobowymi firmami, dlatego jest to obszar w którym się specjalizuję. Ilość branż, przypadków i problemów, z którymi miałam do czynienia jest ogromna.
Współpracowałam również z Doradcą Podatkowym, na stanowisku Konsultanta Podatkowego. Do moich głównych zadań należało pomaganie innym pracownikom działu księgowego, poprzez udzielanie odpowiedzi na trudne pytania, pomoc w niecodziennych sytuacjach klientów. Zajmowałam się również audytem, weryfikacją poprawności księgowań, jak i prowadzeniem szkoleń.

Wiedza

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i kursach związanych z tematyką księgową. Posiadam m.in certyfikat Specjalisty Podatkowego wydanego przez MDDP Sp. z o.o., Specjalisty ds. Kadr i Płac, Specjalisty ds. Rachunkowości – wydane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, którego również jestem członkiem. Oraz wiele innych szkoleń tematycznych, w których biorę udział na bieżąco.

Komfort i bezpieczeństwo

Posiadam wysokie ubezpieczenie OC oraz gwarantuję pełną odpowiedzialność za prowadzoną dokumentację.
Wiem jak stresujące potrafią być wizyty w Urzędzie Skarbowym dlatego będę reprezentować Cię przed Urzędami, oraz ZUS-em.
Mam doświadczenie i wiem jak rozmawiać w trudnych sytuacjach, czasem nie łatwym językiem z Urzędnikami.

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Future Value Usługi dla Biznesu Łukasz Kandzior
Kędzierzyn-Koźle, opolskie
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC
Future Value Usługi dla Biznesu Łukasz Kandzior

Future Value Usługi dla Biznesu to nowoczesne biuro rachunkowe, które oferuje swoim klientom prowadzenie księgowości on - line oraz stacjonarnie.

Biuro Obsługi Małego Biznesu
Rybnik, śląskie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Obsługi Małego Biznesu

Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Prowadzi nas motto: „Twój sukces jest naszych celem”

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć