CRM

Zarządzanie kontaktami z klientami jeszcze nigdy nie było tak proste. System CRM to narzędzie, które nie tylko usprawnia współpracę z kontrahentami, lecz także pozwala na skuteczne zarządzanie firmą.

CRM Wsparcie ekspertów Analizy Biuro rachunkowe online Integracje e-commerce
Pełna obsługa
JPK

Najważniejsze funkcje modułu CRM

Zarządzaj relacjami z kontrahentami i organizuj pracę w firmie, gdziekolwiek jesteś!

Monitorowanie stanów magazynowych

Integracja z GUS

Nie musisz ręcznie wprowadzać każdej informacji dotyczącej kontrahentów. System wFirma.pl pozwala automatycznie zaciągać dane klienta na podstawie wprowadzonego NIP-u.

Monitorowanie stanów magazynowych

Dane firmy zostaną uzupełnione zgodnie z informacjami znajdującymi się w bazie Głównego Urzędu Statystycznego (GUS). System umożliwia ich zapisanie do katalogu kontrahentów, a co za tym idzie, ponowne wykorzystanie w przyszłości.

Zarządzanie kontaktami

Monitorowanie stanów magazynowych

Baza klientów

Nie musisz prowadzić dodatkowych notatników. W systemie wFirma.pl zbudujesz kompletną bazę klientów - kontakty, umowy i związane z nimi ustalenia oraz adnotacje dotyczące danego klienta mogą znaleźć się w jednym miejscu. Terminy spotkań, warunki dostaw i wiele innych informacji będą zawsze pod ręką.

Monitorowanie stanów magazynowych

Dokumenty transakcji o kliencie

W karcie każdego wprowadzonego do systemu klienta masz dostęp do wszystkich powiązanych z nim dokumentów sprzedażowych oraz zakupowych. Możesz więc szybko sprawdzić historię transakcji, a w razie wykrycia nieprawidłowości w płatnościach - wygenerować już z tego miejsca wezwanie do zapłaty.

Monitorowanie stanów magazynowych

Archiwum wszystkich dokumentów

Jedną z podstawowych funkcji systemu jest przechowywanie w jednym miejscu wszystkich dokumentów związanych z danym kontrahentem. W szczegółowych informacjach o danym kliencie znajdują się m.in. powiązane z nim dokumenty magazynowe oraz analiza przychodów lub kosztów, jakie kontrahent generuje.

Monitorowanie stanów magazynowych

Programowanie cykliczności kontaktów

W module CRM możesz programować cykliczność kontaktów. Opcja ta służy nie tylko lepszej organizacji pracy, ale również pozwala zaplanować budowanie długofalowych kontaktów z klientami firmy. Wszystkie wprowadzone informacje w tym zakresie będą widoczne w terminarzu głównym, dzięki czemu nie zapomnisz o zadaniach, które są powtarzalne.

Zarządzanie workflow firmy

W ramach jednego pakietu dostęp do systemu może mieć aż kilka osób. Właściciel jako główny administrator określa zakres uprawnień pozostałych użytkowników i dostęp do poszczególnych modułów systemu.

Monitorowanie stanów magazynowych

Ponadto właściciel ma prawo przypisać użytkowników do wyznaczonych im zadań i projektów, co usprawnia proces zarządzania firmą i wpływa na jej optymalne funkcjonowanie.

Systematyka pracy grupowej

Monitorowanie stanów magazynowych

Zadania, notatki, zdarzenia

W wFirma.pl masz możliwość tworzenia dowolnej liczby zadań, które możesz następnie przypisać do pracowników oraz kontrahentów. Wszystkie informacje zostaną zebrane w jednym miejscu. System umożliwia efektywne zarządzanie całymi projektami, poprzez wyznaczenie kolejności zadań, priorytetów oraz określenie terminu wykonania.

Monitorowanie stanów magazynowych

Rozbudowany terminarz

Terminarz jest narzędziem niezbędnym przy prowadzeniu własnej firmy. Przypominanie o terminach płatności i zobowiązań, wpływu należności od kontrahentów oraz o dacie płatności podatków i ubezpieczeń - to główne funkcje terminarza dostępnego w systemie wFirma.pl. Dodatkowo możliwe jest również wprowadzenie indywidualnych informacji, np. daty spotkań z kontrahentami i inwestorami, delegacji czy szkoleń.

  • Wygoda pracy

    Wygodę pracy

  • Mobilność

    Mobilność

  • Bezpieczeństwo

    Bezpieczeństwo

Bezpieczne aktualizacje systemu

Bezpłatnych aktualizacji systemu

Rozwijamy serwis poprzez regularne aktualizacje zgodne z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami naszych klientów.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwa informacji

Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ochrona danych osobowych

Ochrony danych osobowych

Dostosowaliśmy zasady działania systemu do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

Do tej pory księgowość była dla mnie wyzwaniem, jednak z systemem wFirma.pl jest to dużo prostsze niż wcześniej. Panel jest prosty w obsłudze, a w przypadku pytań mogę od razu skonsultować się z ekspertem.

Dariusz

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu.

Kasa fiskalna online? Sprawdź, jakie są nowe obowiązki ewidencjonowania przychodu za pomocą kasy fiskalnej obowiązujące od maja 2019! Dowiedz się, które przedsiębiorstwa powinny z niej korzystać, a w jakich przypadkach można od tego obowiązku odstąpić.

Jednolity plik kontrolny od stycznia 2018 roku obowiązuje wszystkich przedsiębiorców. Gdy w pliku przesłanym do Ministerstwa Finansów pojawią się pomyłki czy błędy, konieczna będzie korekta JPK. Jak szybko naprawić błąd w Jednolitym Pliku Kontrolnym?

Czy umowę terminową można zakończyć wyłączenie z upływem czasu na jaki była zawarta? Czy wypowiedzenie umowy o pracę na czas określony może być wadliwe? Jakie są okresy wypowiedzenia? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!