30 dni za darmo, zero zobowiązań

Biuro rachunkowe

Indywidualna
wycena
Wybierz biuro

Sprawdź propozycje biur rachunkowych korzystających z systemu wFirma.pl

Porównanie pakietów

Katalog biur rachunkowych

Jeżeli chcesz skorzystać z klasycznych usług księgowych zobacz katalog
biur rachunkowych i wybierz najodpowiedniejsze dla siebie

Przejdź do katalogu
Sprawdź ofertę dla biur rachunkowych

Często zadawane pytania

Czy dane, które dodaję do systemu, są bezpieczne?
Przesyłanie danych jest każdorazowo zabezpieczone za pomocą szyfrowanego protokołu SSL EV. Taki sam poziom zabezpieczeń posiadają systemy transakcyjne banków prowadzących konta swoich klientów. Wejście do systemu wymaga logowania za pomocą bezpiecznego hasła. Istnieje także możliwość zabezpieczenia dostępu przy wykorzystaniu logowania dwuetapowego (hasło + PIN generowany telefonicznie).
Czy poradzę sobie z samodzielnym prowadzeniem księgowości?
Platforma wFirma.pl jest przygotowana specjalnie do prowadzenia księgowości we własnym zakresie. System automatyzuje, a przez to ułatwia i przyspiesza wiele żmudnych czynności. Program przypomina o zmianach w przepisach i terminach podatkowych. Do dyspozycji są także eksperci wspierający użytkownika wskazówkami dotyczącymi sposobu księgowania i pracy w systemie.
Dlaczego warto korzystać z wFirma.pl, a nie z innych podobnych programów?
Platforma rozwijana jest od 10 lat, system może pochwalić się 90 tys. użytkowników, w programie wystawiono 7,5 mln faktur. Nasi eksperci opublikowali setki artykułów w największych portalach branżowych. Program posiada bardzo szeroki zakres dostępnych funkcji. Poza tym, korzystając z wFirma.pl, otrzymujesz wsparcie techniczne i merytoryczne ekspertów
Czy system wFirma.pl służy tylko do prowadzenia księgowości?
Oprogramowanie, dostępne w serwisie wFirma.pl, pomaga zarządzać wieloma procesami zachodzącymi w firmie. System posiada następujące funkcje i moduły: Program do Fakturowania, Księgowość Online, Kadry i Płace, Rozbudowany Magazyn, System CRM (obsługa klienta), Windykacja, Kasa Bank, Integracje E-commerce czy Analizy Finansowe.
Dlaczego mam korzystać z wFirma.pl, a nie usług biura rachunkowego?
Ze względu na koszty, które są kilkukrotnie mniejsze niż cena obsługi biura rachunkowego. Praca w systemie jest łatwa, a użytkownik otrzymuje wsparcie techniczne i pomoc ekspertów księgowych i kadrowych.
Czy mogę pracować w systemie z różnych komputerów?
Oczywiście. Program nie wymaga instalowania na wybranym komputerze. System wFirma.pl jest dostępny online. Użytkownik może na nim pracować z każdego miejsca na świecie, w którym dostępny jest internet.
Jak często muszę aktualizować program?
Niewątpliwą zaletą systemu wFirma.pl są automatyczne aktualizacje oprogramowania. Program aktualizuje się sam, a użytkownik nie musi w związku z tym wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Aktualizacje związane są z nowymi funkcjami systemu, ale dotyczą także zgodności oprogramowania ze zmianami w obowiązujących przepisach.
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Zajrzyj tutaj:

Kontakt

Web INnovative Software Sp. z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 105/21 51-166 Wrocław

Klucz publiczny PGP

Pomoc ekspertów

Nasi użytkownicy mogą bez ograniczeń zadawać pytania na tematy księgowe i techniczne naszym specjalistom.

Gwarantujemy odpowiedzi już w ciągu 24 godzin od zadania pytania.

Zaloguj się aby skorzystac z pomocy ekspertów.

Księgowość online gratis przez 30 dni

Wypróbuj