Biura Rachunkowe Arrow Accord Tax Paulina Walas
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Accord Tax Paulina Walas

Poznań, wielkopolskie
Adres
ul. Karpia 27/8
61-619 Poznań
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 17:00-19:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

TTS0000805

Adres
ul. Karpia 27/8 61-619 Poznań
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 17:00-19:00
Kilka słów o nas

W ramach usług księgowych oferujemy:

– prowadzenie ewidencji ryczałtowej oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów, pełnej księgowości wraz z sporządzeniem deklaracji podatkowych VAT oraz CIT i PIT,

– obsługę kadrowo-płacową wraz z rozliczeniami do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego,

– reprezentację klienta podczas kontroli,

– oprogramowanie online do zarządzania firmą wFirma z możliwością stałego podglądu sytuacji finansowej firmy (przepływy pieniężne, kalkulacja podatków) wraz z funkcją prowadzenia magazynu, ewidencji sprzedaży, panelu e-pracownik oraz OCR (automatycznym odczytem faktur, który umożliwia dostarczenie dokumentów w formie skanu bezpośrednio do księgowej),

– pomoc w rejestracji działalności gospodarczej, w przygotowaniu wniosków, bilansów, przygotowanie deklaracji GUS.

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
VABANK BR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 7 lat
VABANK BR Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe VaBank BR oferuje profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, podatków i kadr. Posiadamy ponad 20

Tomik-Bis Biuro Rachunkowe
Kołobrzeg, zachodniopomorskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe

Ty liczysz na Nas, My liczymy za Ciebie. Biuro pracuje od 1993 roku na rynku, łączymy wieloletnią sumienność z otwarciem na nowe rozwiązania

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć