Biura Rachunkowe Arrow Accountancy Cezary Trojan
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Accountancy Cezary Trojan

Ćmińsk, świętokrzyskie
Adres
ul. Podgród 24
26-085 Ćmińsk
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, piątek, sobota
godz. 08:00-21:00
Czym się zajmujemy
  • Księgowość podatkowa
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Podgród 24 26-085 Ćmińsk
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, piątek, sobota
godz. 08:00-21:00
Kilka słów o nas

Zapraszam do skorzystania z moich usług w zakresie prowadzenia księgowości uproszczonej. Moją specjalizacją jest sprzedaż wysyłkowa przez internet na platformach takich jak Allegro, ebay bądź Amazon

 

Moje usługi obejmują:

- pomoc w zakładaniu firmy,

- książkę przychodów i rozchodów,

- ryczałt,

- kadry,

- generowanie i wysyłka plików JPK,

- ewidencja VAT,

- ZUS,

- dostęp do programu księgowego wfirma   z możliwością wystawiania faktur. 

 

Zajmuję się tym sam online, dlatego cechuję mnie indywidualne podejście do klienta i pomoc w każdym problemie dotyczącym księgowości oraz podatków w ramach współpracy bez dodatkowych opłat.

 

Stawki nie są wygórowane. Cena za prowadzenie księgowości zaczyna się od 100 zł netto/brutto w skali miesiąca z racji, że nie jestem vatowcem.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
MERITOR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 7 lat
MERITOR Sp. z o.o.

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz."Arthur Ashe Z nami będzie Ci łatwiej rozpocząć biznes i zarządzać

VABANK BR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 7 lat
VABANK BR Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe VaBank BR oferuje profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, podatków i kadr. Posiadamy ponad 20

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć