Biura Rachunkowe Arrow AOS Księgowość i Usługi Biurowe Anna Tarnawska
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

AOS Księgowość i Usługi Biurowe Anna Tarnawska

Wałbrzych, dolnośląskie
Adres
ul. Ignacego Daszyńskiego 11C 58-304 Wałbrzych
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-15:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

117961.BR15.003106

Pracujemy w systemie wFirma od 6 lat.
Adres
ul. Ignacego Daszyńskiego 11C 58-304 Wałbrzych
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-15:00
Kilka słów o nas

"Księgowa to taka osoba,

która rozwiązuje Twój problem,

o którego istnieniu nie wiedziałeś,

w sposób, którego nie rozumiesz."

W wypełnianiu codziennych obowiązków zawodowych kieruję się zasadą rzetelnego i sumiennego wykonywania powierzonej mi pracy, dlatego ciągle podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach oraz indywidualne zainteresowanie rachunkowością.

Jako specjalista podatkowy, swoją pracę wykonuję przy użyciu nowoczesnego oprogramowania firmy wFirma.pl, które gwarantuje naszym Klientom poufność informacji oraz terminowość wykonywanych usług.

Nasze biuro zajmuje się obsługą mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Prowadzimy głównie podatkowe księgi przychodów i rozchodów (KPIR) oraz ewidencje ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, jednakże w związku z wieloletnim doświadczeniem możemy również świadczyć usługi w zakresie

prowadzenia ksiąg rachunkowych (handlowych), tzw. "pełnej księgowości" oraz rozliczeń kart podatkowych.

Przy prowadzeniu księgowości zajmujemy się również obsługą pracowniczą – kadry i płace. Świadczymy ponadto usługi w zakresie:

 • sprawozdawczości finansowej,

 • podatkowych rozliczeń rocznych,

 • obsługi administracyjnej biura. 

Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Partnerów biznesowych, zarówno w okresie trwania umowy o świadczenie usług księgowych, jak i po ewentualnym zakończeniu współpracy.

Skorzystanie z naszych usług księgowych w zakresie księgowości pozwoli Państwu zapomnieć o istnieniu problemów związanych z obsługą rachunkową – w tym kontaktach z Urzędem Skarbowym i ZUS. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy oraz wykorzystania naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie podatków!

Cennik:

1) Ryczał już od 72 zł netto

2) KPiR już od 102 zł netto

3) KH już od 408 zł netto

4) Obsługa kadrowa już od 30 zł netto za pracownika

Więcej w cenniku na firmowej stronie www.

Dla nowych klientów promocje! 

 

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
KZ EXPERT KATARZYNA ZNOJEK
Kielce, świętokrzyskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC
KZ EXPERT KATARZYNA ZNOJEK

Biuro Rachunkowe KZ EXPERT oferuję profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe - stacjonarnie i zdalnie.

VABANK BR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 5 lat
VABANK BR Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe VaBank BR oferuje profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, podatków i kadr. Posiadamy ponad 20

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć