Biura Rachunkowe Arrow BIURO KSIĘGOWE JULITA WITZKE
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

BIURO KSIĘGOWE JULITA WITZKE

Bielsko-Biała, śląskie
Adres
ul. pl. Wolności 9/32 43-300 Bielsko-Biała
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek, środa
godz. 10:00-15:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 55244/2012
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. pl. Wolności 9/32 43-300 Bielsko-Biała
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, środa
godz. 10:00-15:00
Kilka słów o nas

Na każdym etapie współpracy stawiamy sobie za cel, jak najlepiej poznać firmę i zasady jej funkcjonowania, aby księgowość była prowadzona w sposób zgodny z prawem, jasny i rzetelny oraz korzystny dla klienta.

Specjalizujemy się w obsłudze księgowo -  podatkowej małych i średnich firm o dowolnej formie prawnej i różnym profilu działalności.

Nasze biuro oferuje fachową i rzetelną pomoc z zakresu prowadzenia rachunkowości pełnej (Księgi Handlowe) oraz uproszczonej (karta podatkowa, ryczałt, Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów), a także kadr i płac.

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
KSIĘGOWY EXPERT
Poznań, wielkopolskie
wFirma od 8 lat
KSIĘGOWY EXPERT

Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT mające swoją siedzibę w Poznaniu, oferuje kompleksowe usługi księgowe dla

Biuro Rachunkowe ” OMEGA” Nawrocki Marian
Nysa, opolskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Rachunkowe ” OMEGA” Nawrocki Marian

Biuro Rachunkowe- KPiR, Ryczałt, Zus, Kadry Płace, Rozliczanie Podatków z Zagranicy , Niemcy, Holandia, Anglia, Belgia, Czechy, Norwegia, Dania

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć