Biura Rachunkowe Arrow Biuro Rachunkowe Anntax Anna Kruszyńska
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Biuro Rachunkowe Anntax Anna Kruszyńska

Police, zachodniopomorskie
Adres
ul. 1 Maja 12
72-009 Police
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 53729/2011
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

01122471

Adres
ul. 1 Maja 12 72-009 Police
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-17:00
Kilka słów o nas

Jestem mgr finansów i rachunkowości, posiadam certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Z podatkami pracuję od 2000 roku. 15 lat pracowałam jako główna księgowa w dużej firmie budowlanej. Wszystkie firmy obsługuję sama. Posiadam polisę OC firmy.

Oferuję:

Księgowość : KPiR, Ryczałt,
Kadry i płace : sporządzanie umów o pracę, zlecenie, dzieło, listy płac, rachunki, deklaracje zgłoszeniowe do ZUS, rozliczeniowe do Urzędów , ewidencja czasu pracy, akta osobowe, karty urlopowe.
ZUS- zgłaszanie , wyrejestrowanie, deklaracje miesięczne, roczne IMIR
Zapraszam

Anna Kruszyńska

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE
Kraków, małopolskie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE

~Zapraszam do współpracy~ Doświadczenie, rzetelność. Zajmuje się  prowadzeniem księgowości oraz kadr Spółek prawa handlowego, KPiR, ryczałt.

Tomik-Bis Biuro Rachunkowe
Kołobrzeg, zachodniopomorskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe

Ty liczysz na Nas, My liczymy za Ciebie. Biuro pracuje od 1993 roku na rynku, łączymy wieloletnią sumienność z otwarciem na nowe rozwiązania

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć