Biura Rachunkowe Arrow BIURO RACHUNKOWE CREATIVE MAGDALENA CZEKALSKA
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

BIURO RACHUNKOWE CREATIVE MAGDALENA CZEKALSKA

Gniezno, wielkopolskie
Adres
ul. Skiereszewo 17a 62-200 Gniezno
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 11:00-18:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 59877/2013
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

PO/00972802/2021

Pracujemy w systemie wFirma od 2 lat.
Adres
ul. Skiereszewo 17a 62-200 Gniezno
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 11:00-18:00
Kilka słów o nas

Założycielką biura rachunkowego jest Magdalena Czekalska posiadająca Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów nr 59877/2013, uprawniający do prowadzenia usługowo ksiąg rachunkowych. Swoją wiedzę opiera na 13-letnim doświadczeniu i 8 latach zdobywania kwalifikacji. Technik Ekonomista, absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej, ze specjalizacją finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Biuro Rachunkowe CREATIVE oferuje pełną gamę usług księgowo-kadrowych. Biuro posiada aktualne ubezpieczenie OC świadczonych usług.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
KSIĘGOWY EXPERT
Poznań, wielkopolskie
wFirma od 8 lat
KSIĘGOWY EXPERT

Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT mające swoją siedzibę w Poznaniu, oferuje kompleksowe usługi księgowe dla

Future Value Usługi dla Biznesu Łukasz Kandzior
Kędzierzyn-Koźle, opolskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
Future Value Usługi dla Biznesu Łukasz Kandzior

Future Value Usługi dla Biznesu to nowoczesne biuro rachunkowe, które oferuje swoim klientom prowadzenie księgowości on - line oraz stacjonarnie.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć