Biura Rachunkowe Arrow Biuro Rachunkowe DOMINO Ewa Brzezińska
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Biuro Rachunkowe DOMINO Ewa Brzezińska

Kotowice, dolnośląskie
Adres
ul. ul.Willowa 1 55-120 Kotowice
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 07:00-18:00
Zadzwoń
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
Uprawnienia
Ministra Finansów nr NR 57458/2012
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 5 lat.
Adres
ul. ul.Willowa 1 55-120 Kotowice
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 07:00-18:00
Zadzwoń
Kilka słów o nas

Klientom mojego biura rachunkowego zapewniam kompleksową obsługę kadrowo-płacową, rachunkową, prowadzę podatkowe księgi przychodów i rozchodów. Gwarantuję pełną dyskrecję oraz zapewniam niezbędną pomoc na wszystkich etapach prowadzenia działalności. Z proponowanej oferty może skorzystać każdy, zarówno osoba fizyczna, spółka cywilna, jak i spółka kapitałowa.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
CENTRUM Sp. z o.o.
Grajewo, podlaskie
wFirma od 6 lat
CENTRUM Sp. z o.o.

Spółka Centrum zajmuje się doradztwem przy zakładaniu i prowadzeniu firmy. Prowadzimy: rozliczenia podatkowe (VAT, Ryczałt, KPiR) dla

MERITOR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 5 lat
MERITOR Sp. z o.o.

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz."Arthur Ashe Z nami będzie Ci łatwiej rozpocząć biznes i zarządzać

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć