Biura Rachunkowe Arrow Biuro Rachunkowe Elżbieta Graj
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Biuro Rachunkowe Elżbieta Graj

Racibórz, śląskie
Adres
ul. Hetmana Jana Karola Chodkiewicza 16/13 47-400 Racibórz
Pokaż mapę
Zadzwoń
Pracujemy w systemie wFirma od 5 lat.
Adres
ul. Hetmana Jana Karola Chodkiewicza 16/13 47-400 Racibórz
Pokaż mapę
Zadzwoń
Kilka słów o nas

Biuro prowadzi usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek kapitałowych i organizacji nie prowadzących działalności gospodarczej oraz rozliczenia indywidualnych działalności gospodarczych.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk
Siemianowice Śląskie, śląskie
wFirma od 4 lat
Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk

Dzień dobry, Kancelaria Księgowa z Siemianowic Śląskich świadczy kompleksowe usługi księgowe w oparciu o innowacyjne rozwiązania w tym

KZ EXPERT KATARZYNA ZNOJEK
Kielce, świętokrzyskie
wFirma od 5 lat
KZ EXPERT KATARZYNA ZNOJEK

Biuro Rachunkowe KZ EXPERT oferuję profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. Dojazd do klienta po odbiór dokumentów lub elektroniczna

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć