Biura Rachunkowe Arrow Biuro Rachunkowe EXPERT - Oresta Szachmat
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Biuro Rachunkowe EXPERT - Oresta Szachmat

Gdańsk, pomorskie
Adres
ul. Ul. Czubińskiego 1a/8
80-215 Gdańsk
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 07:00-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Doradcy Podatkowego
Ministra Finansów nr 50749/2011
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 8 lat.
Adres
ul. Ul. Czubińskiego 1a/8 80-215 Gdańsk
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 07:00-17:00
Kilka słów o nas

Biuro Rachunkowe EXPERT - ORESTA SZACHMAT to biuro rachunkowe oparte na wiedzy i doświadczeniu oraz prowadzone na nowoczesnych systemach informatycznych.

Właścicielką biura jest Oresta Szachmat, księgowa z wieloletnim doświadczeniem w księgowości i audycie. Ukończyła Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. W 2008 roku ukończyła kurs na doradcę podatkowego, w 2011 roku uzyskała Certyfikat MF na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr 50749/2011, a w 2016 roku uzyskała tytuł Biegłego Rewidenta nr 13141. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży zyskała pracując:

 • w firmie audytorskiej - Moore Stephens Trzemżalski, Krynicki i Partnerzy
 • w Kardy Cargo jako Główna Księgowa
 • w Biurze Rachunkowym Optimum jako kierownik biura
 • w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym jako kierownik działu finansowo księgowego i Zastępca Głównego Księgowego
 • w RWS Inwestment Group jako Główna Księgowa

Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze oraz indywidualnemu podejściu do klienta grono naszych klientów powiększa się z roku na rok. Stale doskonalimy nasze umiejętności dzięki czemu możemy pomóc naszym Klientom rozwiązywać ich problemy związane z prowadzeniem firmy. Wśród naszych Klientów znajdują się stowarzyszenia, spółki prawa handlowego, spółki jawne, spółki cywilne oraz osoby indywidualnie prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą. Większość z nich zatrudnia pracowników zarówno na umowy o pracę, jak i umowy cywilno - prawne.

NASZE BIURO RACHUNKOWE POMOŻE:

 • przy zakładaniu działalności gospodarczej

 • przy prowadzeniu bieżących spraw księgowo -kadrowo - podatkowych

 • przy rozliczaniu zeznań podatkowych

BIURO RACHUNKOWE ZAPEWNIA DOSTĘP DO:

 • Platformy internetowej wFirma.pl

 • Program do faktur

 • Magazyn

 • Analizy

 • Archiwum danych

 • Stały dostęp i podgląd księgowań

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
VABANK BR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 7 lat
VABANK BR Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe VaBank BR oferuje profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, podatków i kadr. Posiadamy ponad 20

MERITOR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 7 lat
MERITOR Sp. z o.o.

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz."Arthur Ashe Z nami będzie Ci łatwiej rozpocząć biznes i zarządzać

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć