Biura Rachunkowe Arrow BIURO RACHUNKOWE INGENIUM Sp. z o. o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

BIURO RACHUNKOWE INGENIUM Sp. z o. o.

Poznań, wielkopolskie
Adres
ul. Wilczak 14A/214
61-623 Poznań
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 10:00-16:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Wilczak 14A/214 61-623 Poznań
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 10:00-16:00
Kilka słów o nas

Jestem certyfikowanym księgowym z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu ksiąg działalności gospodarczych oraz małych i średnich firm.

Współpracując z Klientami przejmuję na siebie wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem księgowości, m.in.:
- prowadzenie KPiR/Ksiąg handlowych/Ewidencji przychodów
- prowadzenie rejestrów VAT i innych ewidencji podatkowych,
- sporządzanie obowiązkowych deklaracji PIT/CIT, VAT, ZUS i JPK,
- prowadzenie ewidencji ŚT, WNiP i wyposażenia,
- konsultacje księgowo-podatkowe,
- pilnowanie ustawowych terminów i limitów,
- kontakt z urzędami
oraz wiele innych.

Zapewniam możliwość współpracy zdalnej jeżeli jest taka potrzeba - udostępniam wgląd online Klientom do programu księgowego firmy, w którym można sprawdzić wszystkie rozliczenia, dokumenty można przesyłać na maila lub na chmurę, a w samym programie księgowym umożliwiam również samodzielne wystawianie faktur sprzedaży.

Dodatkowo zakładam działalności gospodarcze i spółki z oo, a osobom, które po raz pierwszy otwierają firmy i gubią się w natłoku nowych przepisów pomagam na początku się odnaleźć :)

W zależności od rodzaju prowadzonej księgowości ceny zaczynają się:
- od 119 zł netto dla Ryczałtu i Księgi Przychodów i Rozchodów,
- od 299 zł netto dla Ksiąg Handlowych (Pełna księgowość).

Cena w miesiącu za dany rodzaj księgowości zależna jest TYLKO od ilości przetworzonych przeze mnie dokumentów księgowych, za swoje usługi wystawiam oczywiście fakturę VAT. Posiadam również obowiązkowe i dobrowolne ubezpieczenia OC za prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych.

Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą i cennikiem na stronie internetowej https://br-ingenium.pl/ a w przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu pod nr telefonu 517 230 852 lub e-mail: info[a]br-ingenium.pl

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
MERITOR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 7 lat
MERITOR Sp. z o.o.

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz."Arthur Ashe Z nami będzie Ci łatwiej rozpocząć biznes i zarządzać

Biuro Rachunkowe ” OMEGA” Nawrocki Marian
Nysa, opolskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Rachunkowe ” OMEGA” Nawrocki Marian

Biuro Rachunkowe- KPiR, Ryczałt, Zus, Kadry Płace, Rozliczanie Podatków z Zagranicy , Niemcy, Holandia, Anglia, Belgia, Czechy, Norwegia, Dania

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć