Biura Rachunkowe Arrow Biuro Rachunkowe Na Zicher Beata Suchocka
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Biuro Rachunkowe Na Zicher Beata Suchocka

Rybnik, śląskie
Adres
ul. Rajska 27a
44-251 Rybnik
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 27885/2008
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

RAC0018038

Pracujemy w systemie wFirma od 2 lat.
Adres
ul. Rajska 27a 44-251 Rybnik
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-17:00
Kilka słów o nas

Nazywam się Beata Suchocka. Jestem księgową z Rybnika, która po latach pracy w księgowości dla innych firm, postanowiła założyć swoje Biuro. Posiadam wyższe wykształcenie kierunkowe, Certyfikat Księgowy Ministra Finansów nr 27885/2008 oraz ubezpieczenie OC działalności gospodarczej.

Oferuję osobom prowadzącym działalność gospodarczą obsługę księgową. Zajmuje się prowadzeniem Ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtów, ewidencji Vat oraz obsługą płac i ZUS zarówno stacjonarnie, jak i online.

Jeśli zatem chcesz skupić się na prowadzeniu własnego biznesu i nie tracić czasu na ciągłe śledzenie zmian w przepisach i niekończącą się papierkową robotę, to koniecznie skorzystaj z moich usług. Dla mnie każdy klient jest ważny i do każdego podchodzę z równie dużym zaangażowaniem. Nie ważne, czy jest to duża, dobrze rozwinięta firma, czy jednoosobowa działalność gospodarcza, wszyscy mogą liczyć z mojej strony na pełne wsparcie.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz lub zadzwoń. 

Po więcej informacji zapraszam na moją stronę internetową www.nazicher.pl

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
eLeM BR Lidia Pudliszak
Biskupice Wielkopolskie, wielkopolskie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
eLeM BR Lidia Pudliszak

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Biuro Obsługi Małego Biznesu
Rybnik, śląskie
wFirma od 11 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Obsługi Małego Biznesu

Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Prowadzi nas motto: „Twój sukces jest naszych celem”

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć