Biura Rachunkowe Arrow Biuro Rachunkowe Pitu Citu Sp. z o. o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Biuro Rachunkowe Pitu Citu Sp. z o. o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
Adres
ul. ul. J. Kilińskiego 9/32
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Czas pracy godz. 09:00-16:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. ul. J. Kilińskiego 9/32 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Pokaż mapę
Godziny pracy godz. 09:00-16:00
Kilka słów o nas

Kompleksowa obsługa księgowa i zero zmartwień. Zobacz co oferuje Biuro Rachunkowe Pitu Citu!

 

Prowadzenie księgowości

Usługi księgowe dla działalności gospodarczych rozliczających się w formie skali podatkowej, podatku liniowego, ryczałtu ewidencjonowanego oraz karty podatkowej

 

Deklaracje ZUS

Podpisujemy pełnomocnictwo, aby spełnić wszystkie formalności związane z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Między innymi zgłoszenia do ubezpieczeń, zmiany oraz deklaracje rozliczeniowe

 

Kadry i płace

Rozliczamy pracowników na umowach cywilnoprawnych, stosunku pracy oraz B2B. Prowadzimy dokumentację kadrowo-płacową

 

Aplikacja do współpracy

Otrzymujesz dostęp do aplikacji, przez którą przesyłamy sobie dokumenty, masz pełny wgląd w swoje rozliczenia i odznaczasz opłacone deklaracje, aby mieć wszystko pod kontrolą. Dodatkowo, masz możliwość bezpłatnego wstawiania swoich faktur sprzedażowych

 

Umowa + NDA

Z każdą osobą podpisujemy umowę o współpracę księgową na czas nieokreślony. Dla chętnych dodatkowo przygotowujemy również umowę o poufności (NDA)

 

Wsparcie

Służymy pomocą na każdym etapie Twojej firmy. Odciążamy Cię z każdego możliwego obowiązku. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Arkadiusz Zowada Biuro Rachunkowe
Gliwice, śląskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
Arkadiusz Zowada Biuro Rachunkowe

.

Biuro Rachunkowe ” OMEGA” Nawrocki Marian
Nysa, opolskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Rachunkowe ” OMEGA” Nawrocki Marian

Biuro Rachunkowe- KPiR, Ryczałt, Zus, Kadry Płace, Rozliczanie Podatków z Zagranicy , Niemcy, Holandia, Anglia, Belgia, Czechy, Norwegia, Dania

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć