Biura Rachunkowe Arrow BLO Accuratus Sp. z o. o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

BLO Accuratus Sp. z o. o.

Opalecnia, wielkopolskie
Adres
ul. Osiedle Centrum 3/3 64-330 Opalecnia
Pokaż mapę
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 8237/2004
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Osiedle Centrum 3/3 64-330 Opalecnia
Pokaż mapę
Kilka słów o nas

Biuro rachunkowe BLO Accuratus oferuję usługi księgowe w zakresie wszystkich form opodatkowania. Obsługujemy zarówno jednoosobowe działalności jak i spółki na pełnej księgowości. Dodatkowo w ofercie usługi z zakresu doradztwa gospodarczego. Zależy nam na fachowej i kompleksowej obsłudze tak aby przedsiębiorca mógł skupić się wyłącznie na swoim biznesie. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta dlatego stawiamy na mniej formalny i swobodny kontakt. Dla naszych klientów zapewniamy aplikacje online do wystawiania faktur i przesyłania dokumentów w wersji elektronicznej. Jesteśmy również dostępni na miejscu dla osób lubiących spotkać się i dostarczyć dokumenty osobiście.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe
Kołobrzeg, zachodniopomorskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe

Ty liczysz na Nas, My liczymy za Ciebie. Biuro pracuje od 1993 roku na rynku, łączymy wieloletnią sumienność z otwarciem na nowe rozwiązania

Biuro Rachunkowe Eliza Potomska
Karlino, zachodniopomorskie
wFirma od 6 lat

Biuro oferuje pełen zakres usług księgowych, a w szczególności: prowadzenie ksiąg rachunkowych prowadzenie książki przychodów i

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć