Biura Rachunkowe Arrow Centrum Rachunkowo-Finansowe RaFin
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Centrum Rachunkowo-Finansowe RaFin

Cieszyn, śląskie
Adres
ul. Pokoju 1
43-400 Cieszyn
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-16:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

TTO 00001786

Pracujemy w systemie wFirma od 5 lat.
Adres
ul. Pokoju 1 43-400 Cieszyn
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-16:00
Kilka słów o nas

Witaj w naszym biurze rachunkowym, miejscu, gdzie troszczymy się o Twoje sprawy podatkowe, byś Ty mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu! Nasza firma powstała z myślą o przedsiębiorcach, dla których profesjonalna obsługa księgowa to klucz do spokojnej i efektywnej działalności.

Nasi doświadczeni księgowi stanowią solidne wsparcie dla różnorodnych firm, z różnych branż, zarówno małych jak i tych troszkę większych.

Stawiamy na transparentność i profesjonalizm. Dzięki nam unikniesz stresu związanego z rozliczeniami podatkowymi, a nasz zespół zawsze służy pomocą w razie pytań czy wątpliwości. Dbamy o to, abyś miał pełną kontrolę nad swoimi finansami i zawsze był na bieżąco z obowiązującymi przepisami.

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową. Zależy nam na tym, abyś czuł się pewnie i bezpiecznie podczas każdego kroku prowadzenia swojego biznesu. Poza tym oferujemy szereg udogodnień takich jak dostęp do konta Twojej firmy na wfirmie, gdzie możesz skorzystać m. in. z programu do fakturowania, podejrzeć dane, wyniki i dokumenty swojej firmy czy podejrzeć naszą pracę. Nie mamy nic do ukrycia!

Z nami możesz współpracować tak jak wolisz. Stacjonarnie, dostarczając nam dokumenty do biura, albo zdalnie, przesyłając nam dokumenty mailem, wrzucając je na dysk sieciowy lub jakkolwiek inaczej, tak by było jak najwygodniej dla Ciebie. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się nawet do największych wymagań!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Razem z nami osiągniesz sukces!

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
KSIĘGOWY EXPERT
Poznań, wielkopolskie
wFirma od 9 lat
KSIĘGOWY EXPERT

Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT mające swoją siedzibę w Poznaniu, oferuje kompleksowe usługi księgowe dla

ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE
Kraków, małopolskie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE

~Zapraszam do współpracy~ Doświadczenie, rzetelność. Zajmuje się  prowadzeniem księgowości oraz kadr Spółek prawa handlowego, KPiR, ryczałt.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć