Biura Rachunkowe Arrow ”DIGIT” - Usługi księgowe Monika Miszczuk
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

”DIGIT” - Usługi księgowe Monika Miszczuk

Błonie, mazowieckie
Adres
ul. Lesznowska 7/21 05-870 Błonie
Pokaż mapę
Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Lesznowska 7/21 05-870 Błonie
Pokaż mapę
Kilka słów o nas

Biuro Rachunkowe „DIGIT" – Usługi księgowe Monika Miszczuk oferuje pełną obsługę w zakresie księgowo-rachunkowym, podatkowo-prawnym oraz kadrowo-płacowym.

 

ü  obsługa wszystkich rodzajów przedsiębiorstw, w tym nowo powstałych spółek jednoosobowych, działalności gospodarczych oraz Start-up’ów.

ü  kompleksowa pomoc przy zakładaniu i rejestrowaniu działalności gospodarczej zarówno jednoosobowej DG, jak również podlegającej wpisowi do KRS.

ü  indywidualne podejście do każdego klienta –usługi powinny być szyte na potrzeby klienta.

ü  najwyższa jakość usług i konkurencyjne ceny.

ü  kompleksowość świadczonych usług, nowoczesne technologie.

ü  ubezpieczenie OC.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka
Jelenia Góra, dolnośląskie
wFirma od 4 lat
”LIDER” BIURO RACHUNKOWE  Grzegorz Gałuszka

KSIĘGOWOŚĆ TO NIE TYLKO  WPROWADZANIE DANYCH, TO RÓWNIEŻ WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES FIRMY Szanowni Państwo, nazywam się Grzegorz

ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE
Zielonki, małopolskie
wFirma od 5 lat
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE

~Zapraszam do współpracy~ Doświadczenie, rzetelność, certyfikat Ministerstwa Finansów, ubezpieczenie OC dla Biur Rachunkowych. Zajmuje

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć