Biura Rachunkowe Arrow DORADCA PODATKOWY-ANDRZEJ JAKUBOWSKI
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

DORADCA PODATKOWY-ANDRZEJ JAKUBOWSKI

Lębork, pomorskie
Adres
ul. Armii Krajowej 25 84-300 Lębork
Pokaż mapę
Zadzwoń
Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Armii Krajowej 25 84-300 Lębork
Pokaż mapę
Zadzwoń
Kilka słów o nas

Kancelaria podatkowa świadczy usługi prowadzenia pełnej księgowości, ksiąg przychodu i rozchodu oraz ewidencji przychodu w zakresie rozliczeń:

- podatków dochodowego i vat, od czynności cywilnoprawnych oraz spadków i darowizn a także rozliczanie wszelkiego rodzaju będących kosztem opłat, w tym środowiskowych,

- podatków i składek pracowniczych oraz wynikających z umów cywilnoprawnych,

Oferujemy pełną obsługę kadrową zatrudnionych pracowników.

Pozwalamy klientowi na prowadzenie działalności gospodarczej bez kontaktu z Urzędem Skarbowym i ZUS, posługując się udzielonymi pełnomocnictwami wykorzystując PUE i ePUAP.

Posiadamy wymaganą prawem licencję do świadczenia usług doradztwa podatkowego oraz wymagane zawodowe ubezpieczenie OC.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe
Kołobrzeg, zachodniopomorskie
wFirma od 4 lat Ubezpieczenie OC Doradca podatkowy
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe

Ty liczysz na Nas, My liczymy za Ciebie. Biuro Rachunkowe pracuje od 1993 roku na rynku, firma rodzinna - łączymy doświadczenie z otwartością na

”Select@” Jolanta Drohojewska
Bartoszewo, zachodniopomorskie
wFirma od 4 lat
”Select@” Jolanta Drohojewska

   Firma "Select@" prowadzi księgowość dla małych , często jednoosobowych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć