Biura Rachunkowe Arrow Excelia Prosta Spółka Akcyjna
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Excelia Prosta Spółka Akcyjna

Racibórz, śląskie
Adres
ul. ul. Żorska 71/4
47-400 Racibórz
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-17:30
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Doradcy Podatkowego nr 14485
Ministra Finansów nr 66987/2014
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. ul. Żorska 71/4 47-400 Racibórz
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-17:30
Kilka słów o nas

Świat liczb nie ma przed nami tajemnic, czy to w księgowości, czy raportach finansowych. Przy tym wiemy jak wykorzystać nowoczesne narzędzia

Automatyczne raporty - Oferujemy pomoc w przygotowaniu automatycznych raportów z wykorzystaniem oprogramowania Microsoft Excel, Power Query i Power Pivot, a także języka VBA. Umożliwia to uzyskanie okresów raportów i zestawień poprzez jedno kliknięcie.

Tworzenie rozwiązań w Excelu - Dzięki zaawansowanej znajomości programu Excel, usprawniamy arkusze i raporty przygotowane przez inne podmiotu. Wyszukujemy ewentualne błędy, a także polecamy bardziej optymalne rozwiązania. Pomagamy w analizie danych, importach danych, a także w przetwarzaniu i eksporcie danych.

Analizy ekonomiczno-finansowe - Poprzez fachowe analizy pomagamy w ocenie sytuacji finansowej, ustaleniu optymalnej struktury finansowania, zarządzaniu płynnością. Sporządzamy raporty menadżerskie, analizy opłacalności inwestycji oraz prognozy finansowe. Pomagamy w sporządzaniu biznesplanów.

Przygotowanie biznesplanów i prognoz - Oferujemy możliwość przygotowania biznesplanu lub prognoz według wytycznych banków a także innych instytucji finansowych, takich jak firmy leasingowe a także instytucje pośredniczące w udzielaniu dotacji. W razie takiej potrzeby dokumenty mogą być także przygotowane w języku angielskim lub niemieckim.

Dotacje – pozyskiwanie - Dzięki dużemu kilkunastoletniemu doświadczeniu w pozyskiwaniu dotacji przez poszczególnych członków zespołu, pomagamy w pozyskiwaniu bezzwrotnych środków zewnętrznych. Mamy doświadczenie w pozyskiwaniu środków z PARP jak i regionalnych programów operacyjnych. W szczególności zajmujemy się przygotowaniem części finansowej i formalnej projektu.

Rozliczanie dotacji wraz z dekretacją - Oferujemy opcję rozliczenia dotacji, czyli przygotowania odpowiednich sprawozdań i raportów końcowych wymaganych w umowie dotacji. Rozliczenie obejmuje także odpowiednią dekretację księgową, a także opisanie dokumentów księgowych.

Odzyskiwanie VAT zagranicznego - Pomagamy w przygotowaniu deklaracji VAT-REF umożliwiających odzyskanie podatku od wartości dodanej naliczonego w innych krajach Unii Europejskiej. Wystarczą paragony lub faktury. Minimalna kwota zwrotu podatku VAT (od wartości dodanej) naliczonego w danym kraju to w skali roku 50 EUR. Odzyskać można podatek zawarty np. w kosztach paliwa lub noclegu.

Przygotowanie deklaracji podatkowych i ZUS - Przygotowujemy a także uzupełniamy zaległe deklaracje podatkowe oraz ZUS. Uwzględniamy terminy wynikające z wezwań organów podatkowych lub ZUS. Pomagamy w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej w przygotowaniu danej deklaracji.

Przygotowanie sprawozdań finansowych - Oferujemy pomoc w sporządzeniu sprawozdań finansowych, zarówno dla spółek z ograniczaną odpowiedzialnością, prostych spółek akcyjnych, jak i stowarzyszeń lub fundacji. Specjalna oferta dla zerowych sprawozdań finansowych.

Obsługa księgowa -  Oferujemy kompleksową obsługę księgową zarówno w zakresie pełnej księgowości jak i ksiąg podatkowych. Skupiamy się na podmiotach korzystających ze zwolnienia z VAT (podmiotowego i przedmiotowego). Zapewniamy naszym klientom stały dostęp 24/7 online do danych finansowych. Księgujemy na różnych programach, w tym na programach klienta.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka
Jelenia Góra, dolnośląskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka

NAJLEPSZY PARTNER W TWOIM BIZNESIE. Współpracujemy online z podmiotami z całej Polski.                      

Biuro Rachunkowe ” OMEGA” Nawrocki Marian
Nysa, opolskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Rachunkowe ” OMEGA” Nawrocki Marian

Biuro Rachunkowe- KPiR, Ryczałt, Zus, Kadry Płace, Rozliczanie Podatków z Zagranicy , Niemcy, Holandia, Anglia, Belgia, Czechy, Norwegia, Dania

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć