Biura Rachunkowe Arrow Fin_eco Anita Rymwid-Mickiewicz
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Fin_eco Anita Rymwid-Mickiewicz

Wrocław, dolnośląskie
Adres
ul. Sztabowa 32, bud 3, lok 204
50-984 Wrocław
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

RAC0018279

Pracujemy w systemie wFirma od 11 lat.
Adres
ul. Sztabowa 32, bud 3, lok 204 50-984 Wrocław
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-17:00
Kilka słów o nas

Oferuje pełny zakres usług księgowych  bez względu na formę prawną podmiotu jak i skalę działalności. Oferuje również komplet usług związanych z prowadzeniem kadr, płac i rozliczeniami z ZUS i US wynikających z zatrudnienia pracowników z tytułu umów o pracę lub umów cywilnoprawnych.

W ramach obsługi nasze biuro rachunkowe oferuje swoim klientom reprezentowanie ich przed urzędami oraz pomoc podczas kontroli ZUS, PIP czy Urzędu Skarbowego. Dla firm rozliczających się na podstawie księgi przychodów i rozchodów oferuje dostęp on-line do dokumentów oraz ewidencji 24/7 (24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu). Biuro świadczy również cały szereg usług wspomagających prowadzenie działalności takich jak:

 • obsługa rachunku bankowego,
 • przygotowywanie pism,
 • przygotowywanie wniosków.

Fin_eco biuro rachunkowe na stałe współpracuje z doradcami podatkowymi, audytorami i prawnikami. Pomaga już na etapie rejestracji działalności oraz wyboru formy opodatkowania.

Obszar działania – Wrocław i okolice.

 

Biuro rachunkowe Fin_eco posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych zawarte w PZU Spółka Akcyjna (Polisa – RAC0015757)

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
eLeM BR Lidia Pudliszak
Biskupice Wielkopolskie, wielkopolskie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
eLeM BR Lidia Pudliszak

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

NEX Biuro Rachunkowe
Katowice, śląskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
NEX Biuro Rachunkowe

POLECANY I SPRAWDZONY PARTNER WFIRMA. Masz firmę? Pora na księgowość z wFirmą i NEX. Z naszą księgowością nie płacisz za dostęp do wFirmy - 0 zł.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć