Biura Rachunkowe Arrow Finovate - Księgowość dla IT - IPBOX
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Finovate - Księgowość dla IT - IPBOX

Rusiec, mazowieckie
Adres
ul. Bursztynowa 20
05-830 Rusiec
Czas pracy poniedziałek-piątek
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

RAC0021150

Adres
ul. Bursztynowa 20 05-830 Rusiec
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
Kilka słów o nas

Witamy w świecie nowoczesnych rozwiązań finansowych dla branży IT. Z siedmioletnim bagażem doświadczeń, nasze biuro rachunkowe Finovate stanowi wybór ponad 250 zadowolonych specjalistów IT z całej Polski. Specjalizujemy się w usługach dedykowanych sektorowi IT, w tym w rozwiązaniach takich jak IP BOX, oferując wsparcie zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Nasza oferta charakteryzuje się wysoką jakością obsługi, opartą na doświadczeniu wykwalifikowanych księgowych, którzy zapewniają indywidualne podejście dostosowane do potrzeb każdego klienta.

W Finovate, stawiamy na innowacyjność, cyfryzację i automatyzację procesów, co umożliwia nam świadczenie usług w pełni zdalnie. Jesteśmy więcej niż dostawcą usług rachunkowych – aspirujemy być Twoim partnerem finansowym, przejmując sprawy finansowe, byś mógł skupić się rozwijaniu swojej firmy, czy kariery.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
KSIĘGOWY EXPERT
Poznań, wielkopolskie
wFirma od 9 lat
KSIĘGOWY EXPERT

Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT mające swoją siedzibę w Poznaniu, oferuje kompleksowe usługi księgowe dla

MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
 MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy w ciągłym biegu, jednak czasem potrzebujemy także chwili oddechu. A my to w pełni rozumiemy!

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć