Biura Rachunkowe Arrow FPD SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

FPD SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO

Kielce, świętokrzyskie
Adres
ul. ul. Żurawia 5 25-653 Kielce
Pokaż mapę
Zadzwoń
Pracujemy w systemie wFirma od 2 lat.
Adres
ul. ul. Żurawia 5 25-653 Kielce
Pokaż mapę
Zadzwoń
Kilka słów o nas

 

ZASŁUGUJESZ NA NAJWYŻSZY POZIOM USŁUG KSIĘGOWYCH

 

Wykorzystaj nasze doświadczenie.  

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w doradztwie podatkowym, prowadzeniu księgowości podmiotów gospodarczych oraz wdrażaniu nowych technologii w biznesie.

 

Otrzymasz pomoc doświadczonej, osobistej księgowej oraz wsparcie doradcy podatkowego i opiekę prawną.

Naszym atutem jest młoda, prężna i stale dokształcająca się kadra, mająca wsparcie ze strony certyfikowanych ekspertów specjalizujących się w zagadnieniach biznesowych.

 

Skorzystasz z profesjonalnego doradztwa w kwestiach podatkowych i sprawach gospodarczych. 

Dla Twojego biznesu pracuje ponad 20 doradców, pomagających nie tylko bezboleśnie przebrnąć przez zawiłości rozliczeń księgowych, ale również poszukujących sposobów optymalizacji Twoich finansów.

 

Misją naszego biura rachunkowego jest wspieranie ludzi przedsiębiorczych w budowaniu ich świata biznesowego i finansowego.

Dołącz do nas, jeżeli chcesz rozwijać swoją firmę i cenisz swój czas. Dzięki nam możesz skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – rozwoju własnej firmy.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk
Siemianowice Śląskie, śląskie
wFirma od 4 lat
Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk

Dzień dobry, Kancelaria Księgowa z Siemianowic Śląskich świadczy kompleksowe usługi księgowe w oparciu o innowacyjne rozwiązania w tym

”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka
Jelenia Góra, dolnośląskie
wFirma od 4 lat
”LIDER” BIURO RACHUNKOWE  Grzegorz Gałuszka

KSIĘGOWOŚĆ TO NIE TYLKO  WPROWADZANIE DANYCH, TO RÓWNIEŻ WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES FIRMY Szanowni Państwo, nazywam się Grzegorz

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć