Biura Rachunkowe Arrow Gierusz I Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o. o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Gierusz I Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o. o.

Sopot, pomorskie
Adres
ul. Armii Krajowej 116/15
81-824 Sopot
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 07:30-15:30
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 13281/1999
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Armii Krajowej 116/15 81-824 Sopot
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 07:30-15:30
Kilka słów o nas

Pomyśl o prawidłowo policzonych podatkach, deklaracja złożonych na czas, na bieżąco prowadzonych rozrachunkach, okresowo przekazywanych informacjach na temat rentowności Twojego biznesu. Powiesz- marzenie! Przyjdź do nas i sprawdź jak niewiele dzieli Cię od jego spełnienia.  
Oprócz podstawowej oferty w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych (KPiR, ryczałt) oraz obsługi kadrowo - płacowej świadczymy również wyspecjalizowane usługi finansowo - księgowe. Brakuje Ci specjalisty aby przeprowadzić analizy ekonomiczne lub przygotować budżet na przyszły rok? A może uznałeś, że nadeszła najwyższa pora na spisanie polityki rachunkowości lub wdrożenie pełnego rachunku kosztów, ale trudno wygospodarować Ci na to czas. Planujesz wdrożenie nowego programu  finansowo- księgowego, ale nie wiesz od czego zacząć.Gwarantujemy wsparcie w każdym z tych obszarów. Z naszych usług skorzystały już zarówno spółki wchodzące w skład międzynarodowych grup kapitałowych, podmioty powiązane z miastem jak i mniejsze jednostki działające na lokalnym rynku. Pracujemy z profesjonalistami i dla profesjonalistów.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
eLeM BR Lidia Pudliszak
Biskupice Wielkopolskie, wielkopolskie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
eLeM BR Lidia Pudliszak

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.   Serdecznie zapraszamy do współpracy.  

Biuro Rachunkowe Eliza Potomska
Karlino, zachodniopomorskie
wFirma od 7 lat

Biuro oferuje pełen zakres usług księgowych, a w szczególności: prowadzenie ksiąg rachunkowych prowadzenie książki przychodów i

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć