Biura Rachunkowe Arrow IZOLDA WYSIECKA
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

IZOLDA WYSIECKA

Juszki, pomorskie
Adres
ul. - 7
83-406 Juszki
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-15:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 7548/2004
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

908578259260

Pracujemy w systemie wFirma od 2 lat.
Adres
ul. - 7 83-406 Juszki
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-15:00
Kilka słów o nas

Właścicielką biura jest Izolda Wysiecka, absolwentka ekonomii na Politechnice Koszalińskiej oraz studiów podyplomowych z rachunkowości i finansów Uniwersytetu Gdańskiego. Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów posiada od roku 2004 (nr 7548/2004). Przed założeniem własnej działalności gospodarczej wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek z o.o.

Oferuję usługi w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, karty podatkowej, kadr i płac, rozliczeń z ZUS i US, sprawozdawczości statystycznej do GUS i inne w zależności od potrzeb klienta.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
eLeM BR Lidia Pudliszak
Biskupice Wielkopolskie, wielkopolskie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
eLeM BR Lidia Pudliszak

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.   Serdecznie zapraszamy do współpracy.  

Arkadiusz Zowada Biuro Rachunkowe
Gliwice, śląskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC
Arkadiusz Zowada Biuro Rachunkowe

.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć