Biura Rachunkowe Arrow KANCELARIA PODATKOWA TOMASZ OSAJDA
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

KANCELARIA PODATKOWA TOMASZ OSAJDA

Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Adres
ul. Młyńska, 12
88-100 Inowrocław
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
godz. 07:00-16:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Doradcy Podatkowego nr 01788
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

908211573768

Pracujemy w systemie wFirma od 2 lat.
Adres
ul. Młyńska, 12 88-100 Inowrocław
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
godz. 07:00-16:00
Kilka słów o nas

Kancelaria Podatkowa  doradcy podatkowego Tomasza Osajdy posiada wieloletnie doświadczenie (początek działalności 1994), poparte pozytywnymi rekomendacjami klientów. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom jesteśmy przygotowani na pracę zdalną (księgowość online).

Dział Księgowość w naszym biurze to 7 osobowy zespół doświadczonych  pracowników gotowych do pomocy przedsiębiorcom w zadaniach księgowo podatkowych oraz kadrowo płacowych.

Oferujemy pomoc w założeniu działalności gospodarczej, wyborze formy opodatkowania, reprezentację przed urzędami, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji przychodów (ryczałt), ewidencji i rozliczeń VAT. Pomagamy również w rozliczeniach z PFRON,

W ramach współpracy z naszym biurem otrzymują Państwo darmowy program do wystawiania faktur. 

Zapewniamy poufność powierzanych nam informacji oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Cena za usługi księgowe jest ustalana indywidualnie, w zależności od rodzaju prowadzonej działalności oraz ilości dokumentów księgowych.

Profesjonalna księgowość wymaga czasu, specjalistycznej wiedzy, a także biegłego poruszania się w przepisach prawa podatkowego. Nasza Kancelaria w 100 % spełnia takie wymagania.

Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność, oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

 MASZ PYTANIA? NAPISZ:            t.osajda@biuro-podatkowe.net.pl

pełne dane kontaktowe:

tel. + 48 052 3577143 wew. 25

kom + 48 604 269 542 doradca podatkowy

kom + 48 500 156 072 księgowość 

e-mail: osajda_tomasz@pro.onet.pl

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
MERITOR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 7 lat
MERITOR Sp. z o.o.

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz."Arthur Ashe Z nami będzie Ci łatwiej rozpocząć biznes i zarządzać

KSIĘGOWY EXPERT
Poznań, wielkopolskie
wFirma od 9 lat
KSIĘGOWY EXPERT

Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT mające swoją siedzibę w Poznaniu, oferuje kompleksowe usługi księgowe dla

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć