Biura Rachunkowe Arrow Kancelaria Usług Księgowych EVB Sp. z o. o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Kancelaria Usług Księgowych EVB Sp. z o. o.

Lubin, dolnośląskie
Adres
ul. Generała Józefa Bema 8 59-300 Lubin
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 49986/2011
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

LHC2533794

Adres
ul. Generała Józefa Bema 8 59-300 Lubin
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-17:00
Kilka słów o nas

W Kancelarii EVB priorytetem jest realizacja zleceń w umówionym terminie ponieważ przykładamy dużą wagę do jakości obsługi Klienta. Zadowolenie Klienta jest źródłem satysfakcji i inspiracją do coraz lepszej pracy.

Kluczową wartością Kancelarii jest odpowiedzialność. Klient powierzając do Kancelarii EVB swoje sprawy księgowe – bez względu na to, czy chodzi o uproszczoną formę księgowości czy o prowadzenie ksiąg rachunkowych – będzie mieć poczucie, że Kancelaria czuwa nad jego bezpieczeństwem i  należycie dba o sprawy Klienta.

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania prowadzenia księgowości umożliwiające Klientowi zarówno bieżący dostęp do osobistego konta, jak i możliwość wymiany dokumentów czy też samodzielną kontrolę rozliczeń podatkowych i rozrachunków. Jeśli życzysz sobie natomiast pełnej, kompletnej i szczegółowej informacji – z chęcią będziemy z Tobą w częstszym kontakcie.

Niezwykle ważne dla nas jest również bezpieczeństwo danych co zapewniamy poprzez pracę wyłącznie na certyfikowanym oprogramowaniu oraz wielopoziomowy system ochrony danych.

Dzięki współpracy na zasadach partnerskich i odpowiednim zrozumieniu specyfikacji działalności Klienta możliwe jest właściwe zorganizowanie prac i dostosowanie rozwiązań do jego wymagań.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
VABANK BR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 5 lat
VABANK BR Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe VaBank BR oferuje profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, podatków i kadr. Posiadamy ponad 20

Biuro Rachunkowe Eliza Potomska
Karlino, zachodniopomorskie
wFirma od 5 lat

Biuro oferuje pełen zakres usług księgowych, a w szczególności: prowadzenie ksiąg rachunkowych prowadzenie książki przychodów i

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć