Biura Rachunkowe Arrow KOLLOR Marzena Kaczor-Borcuch
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

KOLLOR Marzena Kaczor-Borcuch

Lednogóra, wielkopolskie
Adres
ul. 83
62-261 Lednogóra
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-16:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 21549/2008
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 4 lat.
Adres
ul. 83 62-261 Lednogóra
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-16:00
Kilka słów o nas

Oferujemy szeroki zakres usług, zarówno dla małych, jak i średnich firm z różnorodnych sektorów działalności,

 1. Prowadzimy uproszczoną księgowość małym przedsiębiorcom oraz firmom dopiero rozpoczynającym swoją działalność na rynku,

 2. Doradzamy najbardziej korzystne metody rozliczeń podatku, takie jak Księga Przychodów i Rozchodów, podatek ryczałtowy, czy karta podatkowa,

 3. Prowadzimy usługi rachunkowe, kadrowe i płacowe oraz rozliczenia podatkowe,

 4. Współpracujemy z doświadczoną Kancelarią Notarialną oraz Kancelarią Adwokacką, oferującą klientom biznesowym doraźną lub stałą pomoc prawną dopasowaną do indywidualnych potrzeb,

 5. Oferujemy pomoc w zakładaniu, zamykaniu działalności,

 6. Doradztwo związane z sukcesją rodzinnych przedsiębiorstw. 

 

Korzystanie z usług biura sprawia, że zamiast zajmować się algorytmami księgowymi, jako właściciel firmy możesz poświęcić swój czas np. na nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami. Nie prowadzę biura korporacyjnego, nastawiona jestem na współprace z firmami rodzinnymi oraz codzienne wspieranie Twojego biznesu.

Marzena Kaczor-Borcuch

https://www.kollor.pl/

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
MERITOR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 7 lat
MERITOR Sp. z o.o.

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz."Arthur Ashe Z nami będzie Ci łatwiej rozpocząć biznes i zarządzać

VABANK BR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 7 lat
VABANK BR Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe VaBank BR oferuje profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, podatków i kadr. Posiadamy ponad 20

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć