Biura Rachunkowe Arrow KSIĘGOWOŚĆ od A do Z - Anita Zalech
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

KSIĘGOWOŚĆ od A do Z - Anita Zalech

Warszawa, mazowieckie
Adres
ul. Aleje Jerozolimskie 85/21 02-001 Warszawa
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:30-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 18792/SK/2021
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Aleje Jerozolimskie 85/21 02-001 Warszawa
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:30-17:00
Kilka słów o nas

Prowadząc biuro online KSIĘGOWOŚĆ od A do Z – Anita Zalech stawiam na nowoczesność, otwartość, rzetelność i nastawienie na trwałą relację z klientem.

We wzajemnej współpracy Przedsiębiorca może skupić się na rozwijaniu swojego biznesu i jest spokojny o rozliczenia księgowo-kadrowe, które dla Niego świadczę. 

Chcąc zapewnić Klientom współpracę na najwyższym poziomie w swojej pracy korzystam z nowoczesnych możliwości zapewniając Przedsiębiorcy wygodną Aplikację do przesyłania faktur. 

Posiadam certyfikację specjalisty ds. rachunkowości wydaną przez SKWP w Warszawie nr z rejestru: 18792/SK/2021 oraz ubezpieczenie zawodowe OC w zakresie księgowo-kadrowym. Dodatkowo biuro współpracuje z Doradcą Podatkowym. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE! 

Kontakt:
www: http://www.az-ksiegowosc.pl
tel. (+ 48) 504 726 643

Właściciel biura
Anita Zalech 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
NEX Biuro Rachunkowe
Katowice, śląskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
NEX Biuro Rachunkowe

W NEX świadczymy kompleksowe usługi księgowe. Nasz cel to usprawnienie i podnoszenie jakości procesów księgowych.

VABANK BR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 5 lat
VABANK BR Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe VaBank BR oferuje profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, podatków i kadr. Posiadamy ponad 20

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć