Biura Rachunkowe Arrow Księgowy Rafał AI, Biuro Rachunkowe
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Księgowy Rafał AI, Biuro Rachunkowe

Bytów, pomorskie
Adres
ul. Kardynała Josyfa Slipyja 1/37
77-100 Bytów
Czas pracy poniedziałek-piątek
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

1081442296

Adres
ul. Kardynała Josyfa Slipyja 1/37 77-100 Bytów
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
Kilka słów o nas

Pawlik Biuro Rachunkowe to nowoczesna księgowość, taka gdzie nie ma już dokumentów w formie papierowej, a księgowy nie zajmuje się tylko księgowaniem i rozliczeniem. W Pawlik Biuro księgowy jest również instruktorem i administratorem systemu dla firm, to znaczy, że księgowy nauczy i wprowadzi firmę kompleksowo, w świat obsługi online, dzięki temu Firma od razu może działać, rozwijać się i staje się innowacyjna. Firma jest zarządzana przez nowoczesny system dostępny w każdym momencie i z prawie każdego miejsca na świecie, a księgowy Rafał czuwa nad tym aby wszystko funkcjonowało w harmonii.

Posiadam Certyfikaty uzyskane w Stowarzyszeniu Księgowych W Polsce: I stopień Księgowy nr 08/2021/07/63, II stopień Specjalista ds. rachunkowości nr 08/2023/03/32

Na wizyty osobiste w biurze proszę się umawiać telefonicznie.

Pozdrawiam Księgowy Rafał

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Najczęściej wybierane biuro
Biuro Rachunkowe Business-Tax Anna Hugiel-Lazarowicz
Wrocław, dolnośląskie
wFirma od 9 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF

Biuro rachunkowe pracujące online!
Nasze biuro to więcej niż zwykła księgowość. Łączymy wiedzę i praktykę z najnowocześniejszymi aplikacjami.

KSIĘGOWY EXPERT
Poznań, wielkopolskie
wFirma od 9 lat
KSIĘGOWY EXPERT

Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT mające swoją siedzibę w Poznaniu, oferuje kompleksowe usługi księgowe dla

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć