Biura Rachunkowe Arrow Let`s Tax It Kinga Szyszkowska
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Let`s Tax It Kinga Szyszkowska

Kosakowo, pomorskie
Adres
ul. Kalinowa 6a/3 81-198 Kosakowo
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
godz. 07:00-20:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Kalinowa 6a/3 81-198 Kosakowo
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
godz. 07:00-20:00
Kilka słów o nas

Nazywam się Kinga Szyszkowska i bardzo chętnie pomogę Państwu w prowadzeniu spraw księgowych i kadrowych Państwa działalności gospodarczej. Od 10 lat zajmuję się księgowością i kadrami ukończyłam studia na międzywydziałowym kierunku Podatki i doradztwo podatkowe na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie jestem w trakcie zdobywania uprawnień doradcy podatkowego. Wiedzę księgową oprócz studiów zdobywałam dzięki praktyce w biurach rachunkowych zarówno w działach pełnej jak i uproszczonej księgowości. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje dzięki kursom w Stowarzyszeniu księgowych w Polsce.

Serdecznie zapraszam do kontaktu 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
KSIĘGOWY EXPERT
Poznań, wielkopolskie
wFirma od 8 lat
KSIĘGOWY EXPERT

Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT mające swoją siedzibę w Poznaniu, oferuje kompleksowe usługi księgowe dla

NEX Biuro Rachunkowe
Katowice, śląskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
NEX Biuro Rachunkowe

W NEX świadczymy kompleksowe usługi księgowe. Nasz cel to usprawnienie i podnoszenie jakości procesów księgowych.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć