Biura Rachunkowe Arrow LEX-KSIĘGOWOŚĆ Sp z o.o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

LEX-KSIĘGOWOŚĆ Sp z o.o.

Dobrodzień, opolskie
Adres
ul. Plac Wolności 16/6
46-380 Dobrodzień
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
godz. 08:00-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 4 lat.
Adres
ul. Plac Wolności 16/6 46-380 Dobrodzień
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
godz. 08:00-17:00
Kilka słów o nas

 Biuro Rachunkowe z indywidualnym podejściem do każdego Klienta

Zajmujemy się prowadzeniem dokumentacji podatkowej mikro,małych, średnich i dużych firm. Nasza szeroka specjalizacja sprawiła, że doskonale znamy potrzeby każdego podmiotu. Obsługujemy wszystkie rodzaje spółek oraz indywidualne działalności gospodarcze. Prowadzimy obsługę spółek kapitałowy, taki jak spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i spółki akcyjne, jak również spółki osobowe: komandytowe, partnerskie i jawne oraz spółki cywilne. Obsługujemy również fundacje i stowarzyszenia.

Powołujemy nowe podmioty oraz pomagamy w przekształceniu już istniejących.

Tworzymy politykę rachunkowości.

 Koordynujemy rozliczenia podatku VAT aż do zwrotu nadwyżki podatku .

Każdy Nasz Klient traktowany jest indywidualnie a wszystkie nasze usługi dostosowujemy do konkretnego profilu.

Korzystamy z oprogramowania wFirma.pl

Posiadamy polisę odpowiedzialności cywilnej .

Połączenie doświadczenia i nowoczesności pozwoliło nam zbudować prężne i dynamiczne Biuro Rachunkowe w Dobrodzieniu , przy którym, Klienci pozostają latami.

Zakres naszych usług jest dostosowany indywidualnie do wymagań każdego z naszych klientów. Nasza oferta jest elastyczna i daje możliwość spersonalizowania obsługi księgowej. Zapraszamy do współpracy .

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
KSIĘGOWY EXPERT
Poznań, wielkopolskie
wFirma od 9 lat
KSIĘGOWY EXPERT

Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT mające swoją siedzibę w Poznaniu, oferuje kompleksowe usługi księgowe dla

Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk

Kancelaria Księgowa z Siemianowic Śląskich świadczy kompleksowe usługi księgowe w oparciu o innowacyjne rozwiązania w tym księgowość ONLINE.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć