Biura Rachunkowe Arrow LISNET.PL
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

LISNET.PL

Wieliczka, małopolskie
Adres
ul. Władysława Jagiełły 16/4
32-020 Wieliczka
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Władysława Jagiełły 16/4 32-020 Wieliczka
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-17:00
Kilka słów o nas

LISNET to ekspert w dziedzinie zarządzania sprzedażą i wdrożenia aplikacji księgowych. Ich specjalność to oprogramowanie Apilo, które usprawnia i automatyzuje procesy sprzedażowe, zwiększając efektywność firm.

Lisnet oferuje również kompleksowe szkolenia IT, pomagając pracownikom zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się w dziedzinie technologii informatycznych.

Wdrożenia aplikacji księgowych to kolejny obszar, w którym Lisnet odnosi sukcesy. Pomagają firmom w efektywnym zarządzaniu finansami i księgowością przy pomocy aplikacji wfirma.

Dodatkowo, firma specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu sklepów internetowych, co pomaga przedsiębiorcom dotrzeć do nowych klientów i rozwijać swoją obecność online.
Zespól LISNET jest gotowy, aby sprostać różnorodnym potrzebom biznesowym, zapewniając rozwiązania, które pomagają firmom osiągnąć sukces.

Naszą specjalnością są zdalne wdrożenia usług. LISNET dostarcza rozwiązania online na terenie całej Polski.

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
 MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy w ciągłym biegu, jednak czasem potrzebujemy także chwili oddechu. A my to w pełni rozumiemy!

KSIĘGOWOŚĆ TO NIE TYLKO  WPROWADZANIE DANYCH, TO RÓWNIEŻ WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES FIRMY Szanowni Państwo, nazywam się Grzegorz

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć