Biura Rachunkowe Arrow Małe Biuro Rachunkowe Jadwiga Kubacka
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Małe Biuro Rachunkowe Jadwiga Kubacka

Gliwice, śląskie
Adres
ul. Ignacego Daszyńskiego 154
44-100 Gliwice
Czas pracy poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 12096/2005,
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 5 lat.
Adres
ul. Ignacego Daszyńskiego 154 44-100 Gliwice
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
Kilka słów o nas

Jestem księgową z ponad dwudziestoletnim stażem pracy i właścicielką małego biura rachunkowego.

Zanim założyłam własną firmę miałam możliwość pracować najpierw przez dwanaście lat w biurach rachunkowych, potem przez następne osiem - łącząc pracę w biurze rachunkowym z pracą księgowej w spółce. Przez ten czas powierzyło mi prowadzenie księgowości ponad trzystu przedsiębiorców. A ponieważ, jak wszyscy wiemy, prawo podatkowe w Polsce nie należy do prostych ani monotonnych, każda firma dała mi możliwość poszerzenia swojego doświadczenia.

Biur rachunkowych jest w Gliwicach dużo. Dlaczego warto wybrać moje? Małe Biuro Rachunkowe jest oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Otwarte dla przedsiębiorców, którzy lubią zadawać pytania i wszystko zrozumieć i takich, którzy chcą mieć z księgową i papierami jak najmniej wspólnego. Model współpracy dostosowuję do każdych oczekiwań. 

Bezpieczeństwo moim klientom zapewniam przez:

 • wykształcenie wyższe kierunkowe, nieustannie uzupełniane i aktualizowane,
 • licencję MF nr 12096/2005,
 • dodatkowe ubezpieczenie OC,
 • praktycznie stosowane procedury ochrony danych osobowych.
Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Biuro Rachunkowe Eliza Potomska
Karlino, zachodniopomorskie
wFirma od 7 lat

Biuro oferuje pełen zakres usług księgowych, a w szczególności: prowadzenie ksiąg rachunkowych prowadzenie książki przychodów i

KSIĘGOWY EXPERT
Poznań, wielkopolskie
wFirma od 9 lat
KSIĘGOWY EXPERT

Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT mające swoją siedzibę w Poznaniu, oferuje kompleksowe usługi księgowe dla

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć