Biura Rachunkowe Arrow Mariusz Filipowicz
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Mariusz Filipowicz

Ełk, warmińsko-mazurskie
Adres
ul. ul. Juliusza Słowackiego 11A/3 19-300 Ełk
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-16:00
Zadzwoń
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
Uprawnienia
Ministra Finansów
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

RAC0015004

Adres
ul. ul. Juliusza Słowackiego 11A/3 19-300 Ełk
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-16:00
Zadzwoń
Kilka słów o nas

Od samego początku działalności przyświecał nam jasno określony cel. Chcieliśmy stworzyć coś więcej niż zwykłe biuro rachunkowe. Zależało nam na tym, aby przedsiębiorcy wiedzieli, że mogą nam zaufać. W końcu mieli powierzać nam, jeden z najważniejszych elementów ich działalności. Chcieliśmy, aby nasi klienci wiedzieli, że mogą liczyć na nas, jako ludzi, ale także na naszą wiedzę i nasze doświadczenie. W każdej sprawie. Po to, aby prowadzenie biznesu przestało być dla nich frustracją, a zaczęło dawać im prawdziwą satysfakcję.

Po 8 latach na rynku śmiało możemy powiedzieć, że nam się udało. Stworzyliśmy miejsce, w którym nasi klienci czują się zaopiekowani. Wiedzą, że ich podatki są w dobrych rękach. Wiedzą, że zawsze służymy radą. Wiedzą, że ze spokojem mogą rozwijać swoje biznesy.

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
MERITOR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 5 lat
MERITOR Sp. z o.o.

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz."Arthur Ashe Z nami będzie Ci łatwiej rozpocząć biznes i zarządzać

Biuro Rachunkowe ”EKA” s.c. Ewa Pleszczyńska, Katarzyna Nalepa
Wodzisław Śl., śląskie
wFirma od 6 lat

O nas Nasze Biuro Rachunkowe powstało w maju 1996 roku i od tego czasu nieprzerwanie prowadzi działalność w zakresie księgowości wszelkiego

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć