Biura Rachunkowe Arrow ” MAROL” MARYNA OKONEK
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

” MAROL” MARYNA OKONEK

Nowy Tomyśl, wielkopolskie
Adres
ul. Osiedle Tęczowe 30 64-300 Nowy Tomyśl
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-17:00
Czym się zajmujemy
  • Kadry i płace
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

RAC0019767

Pracujemy w systemie wFirma od 5 lat.
Adres
ul. Osiedle Tęczowe 30 64-300 Nowy Tomyśl
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-17:00
Kilka słów o nas

załatwienie różnych spraw urzędowych, obsługa Płatnik, PUE ZUS, prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie umów o pracę i umów cywilno-prawnych, sporządzenie świadectw pracy, zatrudnianie cudzoziemców, nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP, prowadzenie ewidencji czasu pracy – urlopów, zwolnień itp., sporządzenie list płac, naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń wynikających z umów o pracę i umów cywilno-prawnych, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT4, PIT11, GUS oraz składanie do ZUS dokumentów ZUA, ZWUA, ZCNA, A1

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
NEX Biuro Rachunkowe
Katowice, śląskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
NEX Biuro Rachunkowe

POLECANY I SPRAWDZONY PARTNER WFIRMA. Masz firmę? Pora na księgowość z wFirmą i NEX. Z naszą księgowością nie płacisz za dostęp do wFirmy - 0 zł.

KANCELARIA RACHUNKOWA e-Videns Centrum specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej  dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć