Biura Rachunkowe Arrow MIKO Biuro Rachunkowe
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

MIKO Biuro Rachunkowe

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Adres
ul. Fordońska 2
85-085 Bydgoszcz
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 77076/2021
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

LHC2541957

Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Fordońska 2 85-085 Bydgoszcz
Pokaż mapę
Kilka słów o nas

MIKO Business Responsible: Twoje Partnerstwo Biznesowe

 

W MIKO Business Responsible nie ograniczamy się jedynie do prowadzenia rachunkowości czy księgowości. Jesteśmy partnerem, który oferuje kompleksowe wsparcie w obszarze zarządzania finansami, prawnym i strategicznym rozwoju biznesu.

 

Nasze usługi nie są tylko standardowym biurem rachunkowym. Nasz zespół ekspercki to nie tylko specjaliści z dziedziny finansów, lecz także doświadczeni doradcy prawni i biznesowi. Dzięki tej wieloaspektowej wiedzy i podejściu do klienta, jesteśmy w stanie oferować rozwiązania kompleksowe i dopasowane indywidualnie do potrzeb biznesowych.

 

W MIKO Business Responsible kładziemy nacisk na innowacyjność. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, które nie tylko przyczyniają się do poprawy efektywności, ale także oszczędzają cenny czas naszych klientów. Nasza innowacyjność to klucz do optymalizacji kosztów i usprawnienia procesów.

 

Dla nas MIKO Business Responsible to więcej niż tylko biuro rachunkowe - to partner, który angażuje się w sukces Twojego biznesu i wspiera Cię na każdym etapie rozwoju. Dołącz do naszej rodziny biznesowej, gdzie innowacje, profesjonalizm i spersonalizowane podejście są fundamentem naszej działalności.

W celu uzyskania indywidualnej oferty prosimy o kontakt mailowy na kontakt@mikobr.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 601-560-027 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
eLeM BR Lidia Pudliszak
Biskupice Wielkopolskie, wielkopolskie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
eLeM BR Lidia Pudliszak

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

MERITOR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 7 lat
MERITOR Sp. z o.o.

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz."Arthur Ashe Z nami będzie Ci łatwiej rozpocząć biznes i zarządzać

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć