Biura Rachunkowe Arrow MIKO Biuro Rachunkowe
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

MIKO Biuro Rachunkowe

cała Polska, kujawsko-pomorskie
Adres
85-796 cała Polska
Pokaż mapę
Zadzwoń
Adres
85-796 cała Polska
Pokaż mapę
Zadzwoń
Kilka słów o nas

Biuro Rachunkowe MIKO świadczy kompleksową obsługę rachunkowo-księgową i kadrowo-płacową zarówno małych jednoosobowych działalności gospodarczych jak również średnich i dużych spółek kapitałowych. Nasze usługi dopasowujemy indywidualnie do każdego klienta, w zależności od specyfiki danej firmy. Bazując na doświadczeniu zdobytym podczas współpracy z różnorodnymi firmami. Najważniejszą osobą w biurze jest Miłosz A. Koldun, z wykształcenia ekonomista, magister prawa oraz samodzielny księgowy. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Autor prac naukowych między innymi na temat szeroko pojętego systemu podatku VAT czy Amerykańskiego podatku od sprzedaży. 

To co wyróżnia nasze biuro to stały kontakt z klientami. Dajemy sobie 24h na odpowiedź na wszelkie zapytania, natomiast w sprawach pilnych jesteśmy pod telefonem. Dodatkowo wszystkie Państwa sprawy będzie obsługiwać zawsze ta sama osoba.

 

Przykładowe ceny:

Prowadzenie KPIR od 150zł

Prowadzenie rejestru VAT od 50zł

Pełna księgowość od 500zł

Kady i płace od 25zł

MAMY SPECJALNY PAKIET DLA E-COMMERCE! FAKTURY E-COMMERCE BEZ LIMITU! 

W celu uzyskania indywidualnej oferty prosimy o kontakt mailowy na kontakt@mikobr.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 601-560-027 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Future Value Usługi dla Biznesu Łukasz Kandzior
Kędzierzyn-Koźle, opolskie
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC
Future Value Usługi dla Biznesu Łukasz Kandzior

Future Value Usługi dla Biznesu to nowoczesne biuro rachunkowe, które oferuje swoim klientom prowadzenie księgowości on - line oraz stacjonarnie.

Biuro Obsługi Małego Biznesu
Rybnik, śląskie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Obsługi Małego Biznesu

Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Prowadzi nas motto: „Twój sukces jest naszych celem”

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć