Biura Rachunkowe Arrow Multikancelaria Accounting Helpdesk - Księgowość i Ubezpieczenia
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Multikancelaria Accounting Helpdesk - Księgowość i Ubezpieczenia

Nowa Wola, mazowieckie
Adres
ul. Ignacego Krasickiego 124K/1
05-500 Nowa Wola
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 10:00-18:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 4 lat.
Adres
ul. Ignacego Krasickiego 124K/1 05-500 Nowa Wola
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 10:00-18:00
Kilka słów o nas

Kancelaria Accounting Helpdesk powstała w roku 2019 w Nowej Woli i od tego momentu świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. W ciągu tych 5 lat rozwijamy usługi w zakresie finansowym, kadrowym, HR, a także w pionie ubezpieczeń życiowych, majątkowych i korporacyjnych. Kim jesteśmy? Nasi pracownicy to dyplomowani księgowi, z doświadczeniem jako dyrektorzy HR, dyrektorzy działów księgowych w korporacjach i biurach rachunkowych, a także dyrektorzy finansowi. Pomagamy w najtrudniejszych sprawach, w których zawiłości przepisów komplikują sprawy. Jesteśmy zawsze frontem do klienta, dzięki czemu zaufało nam wielu przedsiębiorców małych i dużych. Porozumiewamy się biegle w języku angielskim. Do naszych Klientów należą między innymi: zagraniczni przewoźnicy lotniczy (portfel dwóch linii tureckich i jednej greckiej); zespoły muzyczne, firmy farmaceutyczne. Tłumaczymy fachowo zawiłości przepisów księgowych. 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Biuro Rachunkowe Eliza Potomska
Karlino, zachodniopomorskie
wFirma od 7 lat

Biuro oferuje pełen zakres usług księgowych, a w szczególności: prowadzenie ksiąg rachunkowych prowadzenie książki przychodów i

”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka
Jelenia Góra, dolnośląskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka

NAJLEPSZY PARTNER W TWOIM BIZNESIE. Współpracujemy online z podmiotami z całej Polski.                      

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć