Biura Rachunkowe Arrow mUsługi Irena Świderska
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

mUsługi Irena Świderska

Sosnowiec, śląskie
Adres
ul. ul. Wspólna 3 41-200 Sosnowiec
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-16:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

TTO 00000857

Pracujemy w systemie wFirma od 2 lat.
Adres
ul. ul. Wspólna 3 41-200 Sosnowiec
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-16:00
Kilka słów o nas

Wszystko, Co Potrzebne Do Księgowości - W Jednym Miejscu!

Jasne, uwielbiamy liczyć cyferki, ale to nie znaczy, że jesteśmy niczym roboty. Najbardziej satysfakcjonującą częścią naszej pracy jest pomaganie naszym klientom w osiągnięciu korzyści i realizacji ich celów. 

Wiemy, że prowadzenie firmy może być wyczerpującą pracą, dlatego chcemy pomóc w jej prowadzeniu i sprawić, by było ono jak najbardziej przyjemne i bezproblemowe. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz działalność, czy też zamierzasz w niedalekiej przyszłości zrezygnować z prowadzenia firmy, będziemy z Tobą.

Witamy w nowym sposobie księgowości. Nasze nowoczesne podejście łączy innowacyjne systemy oparte na chmurze, w pełni elektroniczne procesy, profesjonalne podejście, kompetencje, zmotywowanie, które pomogą Ci podjąć trud prowadzenia Twojej firmy.

Porozmawiajmy!

Wystartuj z nami! Niech księgowanie stanie się przyjemnością.

Księguj ze nami za DARMO przez 30 dni bez żadnych zobowiązań! Wypełnij prosty formularz!

Dlaczego firmy takie jak Twoja wybierają księgowość on-line?

 • Osobisty realny księgowy - Powinieneś skupić się na rozwoju swojego biznesu, to proste. Ja skupiam się na Twoim sukcesie, co oznacza, że muszę być dostępny i elastyczny. Szybka odpowiedź na każde pytanie dotyczące księgowości lub rozliczeń podatkowych jest moim  priorytetem.
 • Księgowość bez bólu - Czy to w ogóle możliwe? Tak - moje podejście łączy najnowocześniejszą technologię z doświadczeniem, co oznacza, że wyeliminowałem wszystkie skomplikowane, powolne elementy starej księgowości.
 • Zautomatyzowane i bez papieru - Teczki na dokumenty, szafki, pudełka na buty... czas o nich zapomnieć. Twój wirtualny księgowy wykorzystuje inteligentną technologię, która automatyzuje część procesu księgowego, co oznacza, że wszystko jest całkowicie pozbawione papieru. Mniej pracy, mniej odpadów i mniej szkodliwe dla środowiska.
 • Stała cena - Skupiam się na jakości, a nie na tym, ile godzin mogę poświęcić na wykonanie zlecenia. Z kolei Ty płacisz za wynik, a nie za poświęcony czas.

Jak rozpocząć współpracę!

 • Zacznij rozmowę. 

Poznajmy się – wypełnij prosty formularz online, a my umówimy się na bezpłatną rozmowę telefoniczną. Poznam lepiej Twój biznes i sprawdzę, czy pasujemy do siebie.

 • Wybierzemy kierunek.

Jeśli zdecydujemy się na współpracę po naszej rozmowie wstępnej, odbędziemy drugą bezpłatną rozmowę, podczas której przeprowadzę Cię przez nasz system, zapoznam z używanymi przeze mnie aplikacjami i omówimy plan dostosowany do potrzeb Twojej firmy – zarówno w najbliższym czasie, jak i na przyszłość.

 • Rozpoczęcie działań.

Włączanie do gry może być nieco przerażające, ale ja zajmę się tym procesem od A-Z za Ciebie. Zapoznam Cię z nowym dedykowanym systemem księgowym, a następnie dam Ci mały przegląd tego, jak działa system i jak korzystać z różnych modułów. Teraz wszystko nabiera tempa: zaczynam zajmować się Twoją codzienną księgowością, dzięki czemu Ty możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

 • Sprawdzanie.

Moim celem jest ciągłe ulepszanie metod pracy, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby Twojej firmy. W ciągu pierwszych kilku miesięcy będę regularnie sprawdzać, czy czujesz się komfortowo z nową konfiguracją i wprowadzać wszelkie niezbędne poprawki, aby upewnić się, że wszystko jest tak wydajne i oszczędne, jak to tylko możliwe.

Porozmawiajmy.

To, że jestem księgowym, nie oznacza, że jestem nudny. Jestem raczej towarzyski i przyjazny. Jeśli masz ochotę na pogawędkę lub masz jakieś pytania, napisz do mnie. Nie będę gryźć, obiecuję!

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
KSIĘGOWY EXPERT
Poznań, wielkopolskie
wFirma od 8 lat
KSIĘGOWY EXPERT

Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT mające swoją siedzibę w Poznaniu, oferuje kompleksowe usługi księgowe dla

Arkadiusz Zowada Biuro Rachunkowe
Gliwice, śląskie
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC
Arkadiusz Zowada Biuro Rachunkowe

.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć