Biura Rachunkowe Arrow NMJ Consulting Sp. z o. o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

NMJ Consulting Sp. z o. o.

Śrem, wielkopolskie
Adres
ul. Plac 20 Października 27
63-100 Śrem
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-15:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 607672013
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Plac 20 Października 27 63-100 Śrem
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-15:00
Kilka słów o nas

Nasze biuro księgowe powstało w 2018 roku na bazie naszych wcześniejszych doświadczeń księgowych sięgających 2010 roku. Od tego czasu staramy się prowadzić biuro księgowe, które nie tylko księguje i liczy podatki, ale także stara się dbać o biznesy naszych klientów. Gdy tylko widzimy możliwości optymalizacji to dzielimy się naszymi obserwacjami z naszymi klientami.

Naszą specjalnością jest obsługa klientów z branży spożywczej oraz informatycznej. Staramy się świadczyć nasze usługi w pełni online, wykorzystując nowoczesne narzędzia komunikacji z klientem. Nie ma dla nas znaczenia gdzie prowadzisz swój biznes. Zatroszczymy się o niego w całości świadcząc nasze usługi on-line.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe

Usługi Księgowe i Wsparcie dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw Rozliczenia podatków zagranicznych

Biuro Obsługi Małego Biznesu
Rybnik, śląskie
wFirma od 10 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Obsługi Małego Biznesu

Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Prowadzi nas motto: „Twój sukces jest naszych celem”

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć