Biura Rachunkowe Arrow Optima Biuro Rachunkowe Kancelaria Doradztwa Podatkowego Krzysztof Korszyłowski
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Optima Biuro Rachunkowe Kancelaria Doradztwa Podatkowego Krzysztof Korszyłowski

Szczecin, zachodniopomorskie
Adres
ul. Santocka 42a 71-066 Szczecin
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-15:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Doradcy Podatkowego nr 13580
Ministra Finansów nr 55481/2012
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Santocka 42a 71-066 Szczecin
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-15:00
Kilka słów o nas

OPTIMA Biuro Rachunkowe Kancelaria Doradztwa Podatkowego Krzysztof Korszyłowski powstała z inicjatywy osób, dla których księgowy jest nie tylko „osobą od podatków", ale przede wszystkim doradcą i partnerem biznesowym.

Stawiając na rozwój i profesjonalizm, cały czas się rozwijamy, kompleksowo obsługując Klientów w zakresie usług księgowych, kadrowych oraz doradztwa podatkowego.

Krzysztof Korszyłowski- właściciel jest doradcą podatkowym ( nr wpisu 13580), posiada certyfikat księgowy wydawany przez Ministerstwo Finansów (nr  55481/2012) oraz tytuł Certyfikowanego Eksperta Usług Księgowych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce .

Osoby rozpoczynające działalność gospodarczą mogą liczyć na naszą pomoc w rejestracji podmiotu.

Zalety korzystania z usług OPTIMA Biuro Rachunkowe Kancelaria Doradztwa Podatkowego Krzysztof Korszyłowski to przede wszystkim:

 1. ograniczenie ryzyka związanego z księgowością i podatkami,
 2. bezpieczeństwo danych,
 3. odpowiedzialność,
 4. brak ukrytych kosztów,
 5. dostęp do bieżącej wiedzy i technologii.
Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE
Kraków, małopolskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE

~Zapraszam do współpracy~ Doświadczenie, rzetelność. Zajmuje się  prowadzeniem księgowości oraz kadr Spółek prawa handlowego, KPiR, ryczałt.

KSIĘGOWOŚĆ TO NIE TYLKO  WPROWADZANIE DANYCH, TO RÓWNIEŻ WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES FIRMY Szanowni Państwo, nazywam się Grzegorz

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć