Biura Rachunkowe Arrow P.H.U. TOP-SECRET KABAŁA ROBERT Twój ulubiony Księgowy
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

P.H.U. TOP-SECRET KABAŁA ROBERT Twój ulubiony Księgowy

Lublin, lubelskie
Adres
ul. Wojciechowska 9 20-704 Lublin
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Analizy i sprawozdania
Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Wojciechowska 9 20-704 Lublin
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-17:00
Kilka słów o nas

Jeśli myślisz o założeniu własnej firmy my przeprowadzimy Cię przez cały proces rejestracji w CEiDG, ZUS, GUS i Urząd Skarbowy. Jesteśmy otwarci na sugestie, zawsze chętnie doradzimy w trudnych sytuacjach i pomożemy załatwić formalności. 

Dlatego zapraszamy do korzystania z usług Biura Rachunkowego „TOP-SECRET", my zapewniamy Ci spokojny sen, więcej wspaniałych chwil spędzonych z tymi, których kochasz. Możliwość zajęcia się rozbudową własnej firmy, poświęceniu większej ilości czasu na zarabianie pieniędzy. A my postaramy się żeby Wasze pieniądze zostały w Waszej kieszeni, a każdy dzień był zawsze spokojny.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam jak najlepiej zadbać o Twoją Firmę a Twoi pracownicy mogą liczyć na naliczenie terminowo list płac, zabezpieczenie spraw kadrowych i płacowych...

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
CENTRUM Sp. z o.o.
Grajewo, podlaskie
wFirma od 7 lat
CENTRUM Sp. z o.o.

Spółka Centrum zajmuje się doradztwem przy zakładaniu i prowadzeniu firmy. Prowadzimy: rozliczenia podatkowe (VAT, Ryczałt, KPiR) dla

MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
 MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy w ciągłym biegu, jednak czasem potrzebujemy także chwili oddechu. A my to w pełni rozumiemy!

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć