Biura Rachunkowe Arrow RENSA VLG Grzegorz Sadza
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

RENSA VLG Grzegorz Sadza

Ścinawa, dolnośląskie
Adres
ul. Klonowa 12 59-330 Ścinawa
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
godz. 08:00-17:00
Czym się zajmujemy
  • Księgi handlowe
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Klonowa 12 59-330 Ścinawa
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
godz. 08:00-17:00
Kilka słów o nas

Obsługa klubów sportowych działających w formie fundacji, UKS i stowarzyszeń to nasz priorytet. Wieloletnie doświadczenia zdobyte w zarządzaniu i rozliczaniu organizacji non profit pozwoliły nam na opracowanie optymalnych rozwiązań, które dziś możemy z powodzeniem wykorzystywać w sferze rachunkowości.

Specjalizujemy się w obsłudze księgowej organizacji NGO. Nasza unikalna platforma skupia polskich praktyków księgowości i marketingu sportowego w jednym miejscu, do którego możesz dołączyć z każdego miejsca w Polsce.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
VABANK BR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 5 lat
VABANK BR Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe VaBank BR oferuje profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, podatków i kadr. Posiadamy ponad 20

”Select@” Jolanta Drohojewska
Bartoszewo, zachodniopomorskie
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC
”Select@” Jolanta Drohojewska

   Firma ”Select@” prowadzi księgowość dla różnych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć