Biura Rachunkowe Arrow SANPE PAULINA SUPLICKA
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

SANPE PAULINA SUPLICKA

Warszawa, mazowieckie
Adres
ul. ul. Patriotów 110/113b 04-844 Warszawa
Pokaż mapę
Czas pracy godz. 08:30-16:00
Zadzwoń
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. ul. Patriotów 110/113b 04-844 Warszawa
Pokaż mapę
Godziny pracy godz. 08:30-16:00
Zadzwoń
Kilka słów o nas

Nazywam się Paulina Suplicka i od 2019 roku prowadzę własne biuro rachunkowe SANPE w Warszawie.

Moją misją jest zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa dla przedsiębiorców w rozliczeniach podatkowych.

Wierzę, że każde marzenie można zamienić na przynoszący zyski biznes, a ja jestem po to by Cię w tym wspierać.

SANPE to biuro rachunkowe zapewniające profesjonalną i rzetelną obsługę rachunkowo-księgową głównie  dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz dla spółek kapitałowych. Obsługujemy również spółki jawne, cywilne oraz partnerskie. Nasze kwalifikacje i zdobyte doświadczenie z powodzeniem zapewnią Państwu wysoką jakość usług.

Biuro rachunkowe SANPE – co nas wyróżnia?

• Przede wszystkim ponosimy pełną odpowiedzialność za rozliczenia z Urzędem Skarbowym oraz  ZUS. Wykupiona polisa OC chroni Twoje finanse, w przypadku ewentualnego błędu rachunkowego pokrywamy odsetki i mandaty.

• Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz szeroki zakres wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków.

• Jesteśmy nowoczesnym biurem- chętnie korzystamy z możliwości spotkań i konsultacji online za pomocą odpowiednich narzędzi, udostępnianych bezpłatnie.

• Dokumenty dostarczysz tradycyjnie lub elektronicznie za pomocą dedykowanego serwisu Saldeo Smart z możliwością wystawiania faktur sprzedaży. Nie ma konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.

• Odbieramy telefony i odpowiadamy na e-maile natychmiast lub w ciągu 24 godzin w dni robocze od poniedziałku do piątku.

• Udzielamy instruktażu w zakresie przygotowania dokumentacji źródłowej i innych dokumentów niezbędnych do wykonania usługi przez nasze biuro rachunkowe SANPE. Przypominamy również o terminach i przygotowywaniu dokumentów.

• Na terenie Warszawy spotkamy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie.

• Z nami masz możliwość współpracy zdalnej. Elektroniczną wymianę dokumentów umożliwiamy za pośrednictwem Saldeo Smart. Księgowość online to wygodny sposób współpracy z Biurem Rachunkowym SANPE w Warszawie Wawer.

Jeśli interesuje Cię terminowa  obsługa księgowa, chcesz zająć się rozwijaniem biznesu, a prowadzenie księgowości przekazać specjalistom – wybierz usługi  Biura Rachunkowego SANPE

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Future Value Usługi dla Biznesu Łukasz Kandzior
Kędzierzyn-Koźle, opolskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC
Future Value Usługi dla Biznesu Łukasz Kandzior

Future Value Usługi dla Biznesu to nowoczesne biuro rachunkowe, które oferuje swoim klientom prowadzenie księgowości on - line oraz stacjonarnie.

ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE
Zielonki, małopolskie
wFirma od 6 lat
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE

~Zapraszam do współpracy~ Doświadczenie, rzetelność, certyfikat Ministerstwa Finansów, ubezpieczenie OC dla Biur Rachunkowych. Zajmuje

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć