Biura Rachunkowe Arrow SŁAWOMIR ZAMORSKI KONSULTING I ZARZĄDZANIE
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

SŁAWOMIR ZAMORSKI KONSULTING I ZARZĄDZANIE

Czernichów, małopolskie
Adres
ul. Przemysłowa 7 32-070 Czernichów
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-16:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Przemysłowa 7 32-070 Czernichów
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-16:00
Kilka słów o nas

Firma powstała w 2019 roku z inicjatywy doświadczonego specjalisty z zakresu finansów, podatków oraz zarządzania ludźmi z 25 letnim doświadczeniem.

 

Od początku istnienia realizujemy kompleksowe usługi dla biznesu z zakresu finansów i prawa w tym usługi biura rachunkowego. Realizujemy Nasze zlecenia, korzystając z 25 letniego doświadczenia pracy w międzynarodowej korporacji, realizacji wielu projektów oraz współpracy z organizacjami opiniującymi zmiany legislacyjne w Polsce i za granicą. Firma współpracuje z wysokiej klasy specjalistami z zakresu usług księgowych, podatkowych, prawnych oraz audytorskich.

Nabyte doświadczenie oraz doświadczeni partnerzy pozwalają nam służyć pomocą w zrozumieniu zawiłości otoczenia biznesowego w aspektach prawnych, podatkowych i rachunkowych.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
NEX Biuro Rachunkowe
Katowice, śląskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
NEX Biuro Rachunkowe

W NEX świadczymy kompleksowe usługi księgowe. Nasz cel to usprawnienie i podnoszenie jakości procesów księgowych.

”Select@” Jolanta Drohojewska
Bartoszewo, zachodniopomorskie
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC
”Select@” Jolanta Drohojewska

   Firma ”Select@” prowadzi księgowość dla różnych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć