Biura Rachunkowe Arrow Srebrne rachunki Katarzyna Treppa
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Srebrne rachunki Katarzyna Treppa

Gdańsk, pomorskie
Adres
ul. Niepołomicka 54B/24 80-180 Gdańsk
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
godz. 10:00-20:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 5 lat.
Adres
ul. Niepołomicka 54B/24 80-180 Gdańsk
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
godz. 10:00-20:00
Kilka słów o nas

Profesjonalne mobilne usługi księgowe.

Dzięki wszechobecnemu internetowi możesz świadczyć swoje usługi gdzie chcesz i dzięki kilku kliknięciom w przeglądarce możesz wystawić fakturę za swoje usługi.

Nasze biuro specjalizuje się w świadczeniu usług księgowych zdalnie a koszt prowadzenia ewidencji księgowej zaczyna się już od 250 zł !!! Chcesz poznać nas osobiście? Nic straconego. Ugościmy Cię w naszych progach pyszną kawą i chętnie porozmawiamy o dobrej księgowości.

Teraz księgowość i kontakty z biurem stają się dużo łatwiejsze a nasz miesięczny stały pakiet sprawia, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe czy ukryte opłaty. Napisz do nas już dziś i skorzystaj z naszej oferty.

Założycielką i właścicielką biura jest Katarzyna Treppa absolwentka Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych dla Menedżerów Motoryzacji na najstarszej i najbardziej prestiżowej szkole ekonomicznej w Polsce.
Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w największych dealerstwach samochodowych na pomorzu. Zarządzanie wielomilionowym kapitałem ma we krwi więc i Twój biznes poprowadzi ku rozwojowi.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura nie tylko w zakresie księgowości ale również doradztwa biznesowego. Nie wahaj się! Napisz do nas klikając w formularz kontaktowy.

www.srebrnerachunki.pl

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
CENTRUM Sp. z o.o.
Grajewo, podlaskie
wFirma od 7 lat
CENTRUM Sp. z o.o.

Spółka Centrum zajmuje się doradztwem przy zakładaniu i prowadzeniu firmy. Prowadzimy: rozliczenia podatkowe (VAT, Ryczałt, KPiR) dla

VABANK BR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 5 lat
VABANK BR Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe VaBank BR oferuje profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, podatków i kadr. Posiadamy ponad 20

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć