Biura Rachunkowe Arrow Srebrne rachunki Katarzyna Treppa
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Srebrne rachunki Katarzyna Treppa

Gdańsk, pomorskie
Adres
ul. Niepołomicka 44/7
80-180 Gdańsk
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
godz. 09:00-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 5 lat.
Adres
ul. Niepołomicka 44/7 80-180 Gdańsk
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
godz. 09:00-17:00
Kilka słów o nas

Profesjonalne mobilne usługi księgowe.

Dzięki wszechobecnemu internetowi możesz świadczyć swoje usługi gdzie chcesz i dzięki kilku kliknięciom w przeglądarce możesz wystawić fakturę za swoje usługi.

Nasze biuro specjalizuje się w świadczeniu usług księgowych zdalnie a koszt prowadzenia ewidencji księgowej zaczyna się już od 250 zł !!! Chcesz poznać nas osobiście? Nic straconego. Ugościmy Cię w naszych progach pyszną kawą i chętnie porozmawiamy o dobrej księgowości.

Teraz księgowość i kontakty z biurem stają się dużo łatwiejsze a nasz miesięczny stały pakiet sprawia, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe czy ukryte opłaty. Napisz do nas już dziś i skorzystaj z naszej oferty.

Założycielką i właścicielką biura jest Katarzyna Treppa absolwentka Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych dla Menedżerów Motoryzacji na najstarszej i najbardziej prestiżowej szkole ekonomicznej w Polsce.
Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w największych dealerstwach samochodowych na pomorzu. Zarządzanie wielomilionowym kapitałem ma we krwi więc i Twój biznes poprowadzi ku rozwojowi.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura nie tylko w zakresie księgowości ale również doradztwa biznesowego. Nie wahaj się! Napisz do nas klikając w formularz kontaktowy.

www.srebrnerachunki.pl

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Biuro Obsługi Małego Biznesu
Rybnik, śląskie
wFirma od 10 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Obsługi Małego Biznesu

Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Prowadzi nas motto: „Twój sukces jest naszych celem”

”Select@” Jolanta Drohojewska
Bartoszewo, zachodniopomorskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC
”Select@” Jolanta Drohojewska

   Firma ”Select@” prowadzi księgowość dla różnych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć