Biura Rachunkowe Arrow TaxAmica Żaneta Bela
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

TaxAmica Żaneta Bela

Bytów, pomorskie
Adres
ul. Dworzec 1a/lok.1
77-100 Bytów
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 07:30-15:30
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

103584572

Pracujemy w systemie wFirma od 5 lat.
Adres
ul. Dworzec 1a/lok.1 77-100 Bytów
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 07:30-15:30
Kilka słów o nas

Biuro Rachunkowe TaxAmica powstało z pasji do podatków. Księgujemy, rozliczamy, analizujemy. Nasz dział księgowy pomoże Ci uporać się z VAT, PIT, CIT. Prowadzimy ewidencję przychodów, KPiR oraz księgi handlowe. Obsługujemy kadry. Naliczamy pensje. Rozliczamy ZUS. Wspieramy też działy księgowe naszych klientów. Pomagamy usystematyzować procesy księgowe. Wdrażamy procedury. Rozwiązujemy skomplikowane zagadnienia księgowo-podatkowe. Jeśli potrzebujesz wsparcia lub nadzoru, nasza księgowa chętnie pomoże. Naszą misją jest walka ze stereotypem księgowej. Księgowa to Twój partner w biznesie. Łącznik pomiędzy prawem a produkcją czy handlem. Wiemy, że głównym celem firm jest zarabianie, dlatego dbamy o bezpieczeństwo podatkowo-księgowe."

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe

KSIĘGOWOŚĆ TO NIE TYLKO  WPROWADZANIE DANYCH, TO RÓWNIEŻ WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES FIRMY Szanowni Państwo, nazywam się Grzegorz

NEX Biuro Rachunkowe
Katowice, śląskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
NEX Biuro Rachunkowe

POLECANY I SPRAWDZONY PARTNER WFIRMA. Masz firmę? Pora na księgowość z wFirmą i NEX. Z naszą księgowością nie płacisz za dostęp do wFirmy - 0 zł.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć