Biura Rachunkowe Arrow TaxAmica Żaneta Bela
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

TaxAmica Żaneta Bela

Bytów, pomorskie
Adres
ul. Dworzec 1a/lok.1
77-100 Bytów
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 07:30-15:30
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

103584572

Pracujemy w systemie wFirma od 5 lat.
Adres
ul. Dworzec 1a/lok.1 77-100 Bytów
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 07:30-15:30
Kilka słów o nas

Biuro Rachunkowe TaxAmica powstało z pasji do podatków. Księgujemy, rozliczamy, analizujemy. Nasz dział księgowy pomoże Ci uporać się z VAT, PIT, CIT. Prowadzimy ewidencję przychodów, KPiR oraz księgi handlowe. Obsługujemy kadry. Naliczamy pensje. Rozliczamy ZUS. Wspieramy też działy księgowe naszych klientów. Pomagamy usystematyzować procesy księgowe. Wdrażamy procedury. Rozwiązujemy skomplikowane zagadnienia księgowo-podatkowe. Jeśli potrzebujesz wsparcia lub nadzoru, nasza księgowa chętnie pomoże. Naszą misją jest walka ze stereotypem księgowej. Księgowa to Twój partner w biznesie. Łącznik pomiędzy prawem a produkcją czy handlem. Wiemy, że głównym celem firm jest zarabianie, dlatego dbamy o bezpieczeństwo podatkowo-księgowe."

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka
Jelenia Góra, dolnośląskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka

NAJLEPSZY PARTNER W TWOIM BIZNESIE. Współpracujemy online z podmiotami z całej Polski.                      

MERITOR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 7 lat
MERITOR Sp. z o.o.

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz."Arthur Ashe Z nami będzie Ci łatwiej rozpocząć biznes i zarządzać

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć