Biura Rachunkowe Arrow Usługi Księgowo - Biurowe Anna Szkudlarek
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Usługi Księgowo - Biurowe Anna Szkudlarek

Lubin, dolnośląskie
Adres
ul. Mikołaja Kopernika 17/22
59-300 Lubin
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-14:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Uprawnienia
Ministra Finansów
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Mikołaja Kopernika 17/22 59-300 Lubin
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-14:00
Kilka słów o nas

Podstawą działalności biura rachunkowego Anna Szkudlarek jest świadczenie wysokiej jakości usług z zakresu księgowości, rachunkowości oraz kadr i płac. Współpraca z naszym biurem to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy przede wszystkim chcą mieć pełną kontrolę nad finansami firmy, rozliczeniami z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz cenią swój czas.

Staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego nasza oferta stworzona jest tak, by mogła zadowolić nawet najbardziej wymagającego przedsiębiorcę. Świadczymy również wsparcie dla nowych przedsiębiorców oraz pełną pomoc przy założeniu działalności.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Biuro Rachunkowe ” OMEGA” Nawrocki Marian
Nysa, opolskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Rachunkowe ” OMEGA” Nawrocki Marian

Biuro Rachunkowe- KPiR, Ryczałt, Zus, Kadry Płace, Rozliczanie Podatków z Zagranicy , Niemcy, Holandia, Anglia, Belgia, Czechy, Norwegia, Dania

KSIĘGOWOŚĆ TO NIE TYLKO  WPROWADZANIE DANYCH, TO RÓWNIEŻ WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES FIRMY Szanowni Państwo, nazywam się Grzegorz

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć