Biura Rachunkowe Arrow WJ Biuro Księgowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

WJ Biuro Księgowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Bielsko-Biała, śląskie
Adres
ul. Prusa 61
43-300 Bielsko-Biała
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-15:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 55244/2012
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Prusa 61 43-300 Bielsko-Biała
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-15:00
Kilka słów o nas

Już od 2003 roku świadczymy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe, umożliwiając naszym Klientom skupienie się tylko i wyłącznie na prowadzeniu swojego biznesu.

Na każdym etapie współpracy stawiamy sobie za cel, jak najlepiej poznać firmę i zasady jej funkcjonowania, aby księgowość była prowadzona w sposób zgodny z prawem, jasny i rzetelny oraz korzystny dla klienta.

Dokładamy wszelkich starań, aby optymalnie prowadzić sprawy Klientów.

Specjalizujemy się w obsłudze księgowo -  podatkowej małych i średnich firm o dowolnej formie prawnej i różnym profilu działalności.

Nasze biuro oferuje fachową i rzetelną pomoc z zakresu prowadzenia rachunkowości pełnej (Księgi Handlowe) oraz uproszczonej (karta podatkowa, ryczałt, Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów), a także kadr i płac.

Porozmawiajmy po przyjacielsku o Twoich podatkach.  Nie wahaj się i umów się na spotkanie. 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
VABANK BR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 7 lat
VABANK BR Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe VaBank BR oferuje profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, podatków i kadr. Posiadamy ponad 20

Biuro Obsługi Małego Biznesu
Rybnik, śląskie
wFirma od 10 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Obsługi Małego Biznesu

Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Prowadzi nas motto: „Twój sukces jest naszych celem”

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć