Biuro rachunkowe online

Platforma wspiera współpracę pomiędzy księgowymi a klientami biur rachunkowych. Rozwiązanie zapewnia dostęp do narzędzi wspomagających zarządzanie firmą oraz wsparcie wybranego biura rachunkowego, które poprowadzi Twoją księgowość w systemie wFirma.pl

CRM Wsparcie ekspertów Analizy Biuro rachunkowe online Integracje e-commerce

Wygoda w zarządzaniu firmą

Przekaż prowadzenie księgowości wybranemu księgowemu lub doradcy podatkowemu i poznaj zalety efektywnej współpracy.

Monitorowanie stanów magazynowych

Przesyłanie dokumentów do księgowej

Brak konieczności dowozu dokumentów i możliwość stałego kontaktu z księgową w celu przesyłania na bieżąco ważnych dokumentów - to główne zalety korzystania z biura rachunkowego działającego w oparciu o system wFirma.pl.

Monitorowanie stanów magazynowych

Wystarczy, że prześlesz do swojego biura rachunkowego niezbędne dokumenty do rozliczenia Twojej firmy, a pozostałych obowiązków dotyczących rozliczeń podatkowych dopełni Twoja księgowa.

Współpraca z biurem rachunkowym

Monitorowanie stanów magazynowych

Wgląd do deklaracji i wyliczeń podatkowych

Dla większego komfortu system umożliwia klientom wgląd do księgi przychodów i rozchodów oraz rejestrów VAT. Dzięki temu możesz na bieżąco monitorować sytuację finansową firmy, gdziekolwiek jesteś.

Monitorowanie stanów magazynowych

Dostęp do danych firmy 24/7

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii internetowych, oprogramowanie w wersji online pozwala na kontrolowanie najważniejszych parametrów działania firmy oraz daje możliwość korzystania z narzędzi sprzedażowych z każdego miejsca o dowolnej porze.

Faktury elektroniczne

Zlecając prowadzenie księgowości do biura rachunkowego działającego w oparciu o oprogramowanie wFirma.pl, zyskujesz wygodę oraz możliwość korzystania z narzędzi do fakturowania.

Monitorowanie stanów magazynowych

Możesz wystawiać faktury w wielu językach i walutach obcych, a każdy wygenerowany dokument będzie widoczny dla księgowej, która będzie mogła na bieżąco uwzględniać je w odpowiednich rejestrach.

Magazyn online i CRM

Monitorowanie stanów magazynowych

Optymalizacja stanów magazynowych

W ramach udostępnionych narzędzi do zarządzania sprzedażą zyskujesz także możliwość prowadzenia magazynu online. Zautomatyzowanie wielu procesów zarządzania produktami pozwala na znaczną redukcję kosztów ponoszonych na kierowanie produkcją i monitorowanie przepływu towarów.

Monitorowanie stanów magazynowych

Zarządzanie kontaktami

Rozbudowany system CRM pozwala na skuteczne budowanie relacjami z klientami. Miej dostęp do najważniejszych informacji o kontrahentach dzięki funkcji wprowadzania i edytowania danych oraz dodawania terminów spotkań. Dodatkowo możesz definiować usługi cykliczne do danego klienta, a następnie generować przypisane do niej faktury.

Sprawdź biura rachunkowe, które działają
w oparciu o system wFirma.pl

  • Wygoda pracy

    Wygodę pracy

  • Mobilność

    Mobilność

  • Bezpieczeństwo

    Bezpieczeństwo

Bezpieczne aktualizacje systemu

Bezpłatnych aktualizacji systemu

Rozwijamy serwis poprzez regularne aktualizacje zgodne z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami naszych klientów.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwa informacji

Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ochrona danych osobowych

Ochrony danych osobowych

Dostosowaliśmy zasady działania systemu do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

Do tej pory księgowość była dla mnie wyzwaniem, jednak z systemem wFirma.pl jest to dużo prostsze niż wcześniej. Panel jest prosty w obsłudze, a w przypadku pytań mogę od razu skonsultować się z ekspertem.

Dariusz

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu.

Do maja zaproponuję dobrowolność składek na ZUS dla przedsiębiorców wzorem niemieckim - w niedawnym wywiadzie zadeklarował Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców

Do maja zaproponuję dobrowolność składek na ZUS dla przedsiębiorców wzorem niemieckim - powiedział PAP podczas konferencji z przedsiębiorcami w Muszynie Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz. Wiem, że to rewolucja - dodał.

Ulga na start ma na celu ułatwienie początkującym przedsiębiorcom prowadzenie działalności. Zacznie obowiązywać od 30 kwietnia 2018 roku. Na czym dokładnie będzie polegać? Jakie są warunki skorzystania z niej? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!