Biuro rachunkowe online

Platforma wspiera współpracę pomiędzy księgowymi a klientami biur rachunkowych. Rozwiązanie zapewnia dostęp do narzędzi wspomagających zarządzanie firmą oraz wsparcie wybranego biura rachunkowego, które poprowadzi Twoją księgowość w systemie wFirma.pl

CRM Wsparcie ekspertów Analizy Biuro rachunkowe online Integracje

Wygoda w zarządzaniu firmą

Przekaż prowadzenie księgowości wybranemu księgowemu lub doradcy podatkowemu i poznaj zalety efektywnej współpracy.

Monitorowanie stanów magazynowych

Przesyłanie dokumentów do księgowej

Brak konieczności dowozu dokumentów i możliwość stałego kontaktu z księgową w celu przesyłania na bieżąco ważnych dokumentów - to główne zalety korzystania z biura rachunkowego działającego w oparciu o system wFirma.pl.

Monitorowanie stanów magazynowych

Wystarczy, że prześlesz do swojego biura rachunkowego niezbędne dokumenty do rozliczenia Twojej firmy, a pozostałych obowiązków dotyczących rozliczeń podatkowych dopełni Twoja księgowa.

Współpraca z biurem rachunkowym

Monitorowanie stanów magazynowych

Wgląd do deklaracji i wyliczeń podatkowych

Dla większego komfortu system umożliwia klientom wgląd do księgi przychodów i rozchodów oraz rejestrów VAT. Dzięki temu możesz na bieżąco monitorować sytuację finansową firmy, gdziekolwiek jesteś.

Monitorowanie stanów magazynowych

Dostęp do danych firmy 24/7

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii internetowych, oprogramowanie w wersji online pozwala na kontrolowanie najważniejszych parametrów działania firmy oraz daje możliwość korzystania z narzędzi sprzedażowych z każdego miejsca o dowolnej porze.

Faktury elektroniczne

Zlecając prowadzenie księgowości do biura rachunkowego działającego w oparciu o oprogramowanie wFirma.pl, zyskujesz wygodę oraz możliwość korzystania z narzędzi do fakturowania.

Monitorowanie stanów magazynowych

Możesz wystawiać faktury w wielu językach i walutach obcych, a każdy wygenerowany dokument będzie widoczny dla księgowej, która będzie mogła na bieżąco uwzględniać je w odpowiednich rejestrach.

Magazyn online i CRM

Monitorowanie stanów magazynowych

Optymalizacja stanów magazynowych

W ramach udostępnionych narzędzi do zarządzania sprzedażą zyskujesz także możliwość prowadzenia magazynu online. Zautomatyzowanie wielu procesów zarządzania produktami pozwala na znaczną redukcję kosztów ponoszonych na kierowanie produkcją i monitorowanie przepływu towarów.

Monitorowanie stanów magazynowych

Zarządzanie kontaktami

Rozbudowany system CRM pozwala na skuteczne budowanie relacjami z klientami. Miej dostęp do najważniejszych informacji o kontrahentach dzięki funkcji wprowadzania i edytowania danych oraz dodawania terminów spotkań. Dodatkowo możesz definiować usługi cykliczne do danego klienta, a następnie generować przypisane do niej faktury.

Sprawdź biura rachunkowe, które działają
w oparciu o system wFirma.pl

  • Wygoda pracy

    Wygodę pracy

  • Mobilność

    Mobilność

  • Bezpieczeństwo

    Bezpieczeństwo

Bezpieczne aktualizacje systemu

Bezpłatnych aktualizacji systemu

Rozwijamy serwis poprzez regularne aktualizacje zgodne z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami naszych klientów.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwa informacji

Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ochrona danych osobowych

Ochrony danych osobowych

Dostosowaliśmy zasady działania systemu do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

Do tej pory księgowość była dla mnie wyzwaniem, jednak z systemem wFirma.pl jest to dużo prostsze niż wcześniej. Panel jest prosty w obsłudze, a w przypadku pytań mogę od razu skonsultować się z ekspertem.

Dariusz

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu.

Jednoosobowa działalność gospodarcza, dowiedz się kiedy i Jak ją założyć? Od czego tak naprawdę zacząć i gdzie złożyć druk rejestracyjny CEIDG-1? Jak uzyskać NIP oraz REGON i która forma opodatkowania będzie najlepsza? Sprawdź!

W celu uszczelnienia systemu podatkowego Ministerstwo Finansów wprowadza tzw. Jednolity Plik Kontrolny. Czy wiesz, jaka jest struktura Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz kto jest zobligowany do jego składania? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!

Środkami trwałymi są składniki majątku kompletne i zdatne do użytku o okresie użytkowania dłuższym niż rok. Do wyposażenia ujmujemy składniki których okres użytkowania nie przekracza roku a wartość jest większa niż 1500 zł. Środek trwały czy wyposażenie?