Biuro rachunkowe online

Biuro rachunkowe online to bieżąca współpraca przedsiębiorcy, księgowych i instytucji państwowych w jednym miejscu.

Biuro rachunkowe online to nowoczesne podejście do współpracy pomiędzy przedsiębiorcą a księgowym. Charakteryzuje się ono przede wszystkim:

 • brakiem konieczności dostarczania faktur do biura,
 • automatycznym przetwarzaniem faktur przez OCR in cloud,
 • stałym dostępem do informacji dla klienta.

Ponadto klient biura rachunkowego ma do swojej dyspozycji rozbudowany system do obsługi sprzedaży w swojej firmie.

Pełna obsługa online

Pełna obsługa online

Dokumenty przekazywane są do biura drogą elektroniczną (e-mailem lub poprzez zamieszczenie ich na dysku Dropbox/ Google Drive), bez konieczności osobistego przyjazdu. Dzięki procesowi księgowania na podstawie OCR, powstało elektroniczne archiwum dokumentów.

Automatyczne księgowanie

Automatyczne księgowanie faktur wystawionych przez przedsiębiorcę i rozliczanie różnic kursowych. Wydatki wprowadzasz poprzez OCR, a system wczytuje je i księguje, dzięki zapamiętanym schematom. Funkcja sprawdzania podatkowego pozwala na kontrolę zapisu z podglądem skanu dokumentu.

Dostęp do danych finansowych 24/7

Dostęp do danych finansowych 24/7

Przedsiębiorca otrzymuje dostęp do podglądu swoich danych księgowych. Samodzielnie generuje potrzebne zestawienia finansowe, bilans, ma dostęp do analiz przychodów i kosztów, przepływów pieniężnych oraz analizy sprzedaży wg wybranego asortymentu.

Podatki i ZUS online

Kwoty podatków i składek ZUS możesz przesłać e-mailem i sms lub przedsiębiorca samodzielnie sprawdzi je w systemie, po publikacji ostatecznych wyliczeń. Dzięki integracji z Blue Media, przedsiębiorca zleca zapłatę podatków i ZUS bezpośrednio w systemie.

Sprawozdawczość do MF i ZUS

Sprawozdawczość do MF i ZUS

Wszystkie deklaracje VAT i PIT oraz pliki JPK wyślesz elektronicznie do Ministerstwa Finansów. Ponadto zgłoszenia i deklaracje ZUS, prześlesz bezpośrednio do eZUS. System, jako jeden z nielicznych, jest w pełni zintegrowany z serwerami ZUS.

Narzędzia do prowadzenia biznesu

Przedsiębiorca zyskuje darmowe narzędzia, usprawniające prowadzenie działalności, takie jak: program do fakturowania w wielu językach i szablonach z JPK_FA dostępny również z urządzeń mobilnych, CRM do zarządzania obsługą klienta oraz projektami i zadaniami, a także program magazynowy z JPK_MAG.

Zalety Biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe online – dla kogo?

Biuro rachunkowe online to idealna usługa dla mikro i małych przedsiębiorców ceniących sobie oszczędność czasu i stały dostęp do informacji. Zawierzając nam kwestie księgowe, zyskujesz czas niezbędny do prowadzenia działalności.

Jak działa biuro rachunkowe online?

Biuro rachunkowe online obsługuje klientów z terenu całej Polski. Dbamy indywidualnie o każdego klienta, dlatego otrzymuje on dedykowanego opiekuna. Ponadto podpisanie umowy, dostarczanie dokumentów księgowych oraz codzienna komunikacja odbywa się przez internet.

Czy biuro rachunkowe online jest bezpieczne?

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo prawne naszych klientów. Dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie księgowo-podatkowe i udzielimy doradztwa podatkowego. Powierzając nam swoją księgowość ograniczymy do minimum Twój kontakt z urzędem i ZUS.

Ile kosztuje Biuro rachunkowe online?

Każdy klient otrzymuje darmowe narzędzie do prowadzenia biznesu, w tym do fakturowania, prowadzenia magazynu, kontroli finansów firmy, a także moduł CRM. Indywidualnej wycenie podlega usługa księgowa, która zależy od liczby dokumentów i specyfiki zdarzeń występujących w firmie.

Dlaczego Biuro rachunkowe online jest lepsze od tradycyjnego biura?

Przede wszystkim Biuro rachunkowe online działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Przedsiębiorca w każdej chwili i z dowolnego miejsca z dostępem do sieci może zalogować się do systemu księgowego, sprawdzić wyliczenia podatków i ZUS, pozyskać informacje o wynikach finansowych firmy, wystawić duplikat faktury czy podejrzeć faktury kosztowe z poprzednich miesięcy.

Ponadto program do księgowości online to:

Integracje ZUS

Pełna obsługa wszystkich spraw na jednej platformie - integracje pełne z ZUS i MF

Marketplace

Szereg integracji z platformami e-commerce i marketplace

Prawo podatkowe

Wszystkie niezbędne ewidencje przewidziane przez prawo podatkowe

Monitorowanie klientów

Monitoring rzetelności klientów w rejestrach dłużników

Bezpieczeństwo danych

Nielimitowana ilość użytkowników systemu i wysokie bezpieczeństwo danych

Więcej funkcji systemu połączone z programem do fakturowania

 • Wygoda pracy

  Wygodę pracy

 • Mobilność

  Mobilność

 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo

Bezpieczne aktualizacje systemu

Bezpłatnych aktualizacji systemu

Rozwijamy serwis poprzez regularne aktualizacje zgodne z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami naszych klientów.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwa informacji

Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ochrona danych osobowych

Ochrony danych osobowych

Dostosowaliśmy zasady działania systemu do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.